Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

"Опір цензурі" на Банковій (фото)

Сьогодні, 3 червня, Адміністрацію Президента пікетували трудові колективи телеканалів та радіостанцій, яких Національна рада з питань телебачення і радіомовлення позбавила ліцензії за не зовсім зрозумілих і об’єктивних підстав (ТВІ, 5 канал, радіо «Мелодія», ТРК «Чорноморка). Акція відбулася за підтримки Руху "Опір".

Учасники акції вимагали від Януковича втрутитися в ситуацію і змусити Нацраду неупереджено підійти до вирішення питань з ліцензіями для телеканалів та радіостанцій а, в разі потреби, змінити склад Нацради.

Виступав активіст Сергій Пархоменко, Віктор Горобчук від трудового руху "Солідарність", журналісти, митці. Зокрема, Ігор Рудич з Міноборони розповідав про цензуру у цьому відомстві - посадовці, яких він назвав поіменно, не дозволяють писати ні про корупцію, ні про те, в яких жахливих умовах живуть офіцери, тощо.
Від радіо "Мелодія" виступав заслужений артист України Олег Гаврилюк, читав свої вірші.

Виступили ще кілька виконавців, але цвяхом програми був лідер гурту "Тінь Сонця" Сергій Василюк. Він великий молодець, займає зараз нішу головного співака на протестних акціях. Його пісню "Вишневий садок" я чую, мабуть, вже втисячне - і не набридає ж! "Поки мої сади не стомились цвісти - мені є що сказати, є що відповісти!" - і це на палючому сонці, від якого більшість учасників (було їх, на жаль, небагато - кілька десятків) - заховалися в тінь по обидві боки Банкової. А промовцям, співакам і особливо тим, хто тримали плакати, треба було весь час бути на сонці...

З Адміністрації вийшов чиновник, прийняв звернення. Активісти записали його контакти, їм пообіцяли, що звернення не буде "поховане". Побачимо...

Сергій Василюк
Сергій Пархоменко


Передача звернення


Ігор Рудич
Олег ГаврилюкВіктор Горобчук

Tags: банкова, журналістика
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 10 comments