Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

Справа Сергія Костакова

Розмовляла щойно з Іриною, дружиною ув’язненого Сергія Костакова, якому інкримінують пошкодження машини під час підприємницького Майдану, хоча у справі фігурує відео, на якому чітко видно, що Сергій не чіпає машину.

Дружина ув’язненого розповіла мені про перебіг останнього судового засідання (31 травня).

"Міліціонери, свідки обвинувачення, не прийшли знову, хоча суддя надавала в Шевченківський РУГУ МВС листа про їхній примусовий привід. (Може, не хочуть лжесвідчити? - О.Б.)

Ми заявили клопотання, щоб Сергія відпустили під заставу. Суддя довго думала і знову нам відмовила. Також наші адвокати зверталися на 1+1, щоб нам надали їхні відеоматеріали з приводу подій на Майдані 22 листопада. 1+1 надав нам диск із записом, але суддя відмовила долучити його до справи.

Ми ще хотіли, щоб відеозапис, який є у матеріалах справи, переглянути ще раз у присутності свідка-водія, Ніколаєва, бо минулого разу він давав неправдиві покази. Хай би показав на відео, як він Сергія упізнав і де там Сергій. Суддя також відмовила з дуже цікавою аргументацію: "Відеозапис ми вже продивилися під час судового засідання, покази свідка ми заслухали, і тепер це компетенція судді оцінювати у нарадчій кімнаті те, що було на відео, і те, що казав свідок".

З огляду на те, що свідки обвинувачення вже вдруге не з’являються, Сергій просив, щоб були заслухані свідки захисту. Суддя відмовила і відклала суд на 20 червня 14:00.

Tags: бєспрєдєл, політв’язні, суд
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 0 comments