Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

Справа Сергія Костакова

Розмовляла щойно з Іриною, дружиною ув’язненого Сергія Костакова, якому інкримінують пошкодження машини під час підприємницького Майдану, хоча у справі фігурує відео, на якому чітко видно, що Сергій не чіпає машину.

Дружина ув’язненого розповіла мені про перебіг останнього судового засідання (31 травня).

"Міліціонери, свідки обвинувачення, не прийшли знову, хоча суддя надавала в Шевченківський РУГУ МВС листа про їхній примусовий привід. (Може, не хочуть лжесвідчити? - О.Б.)

Ми заявили клопотання, щоб Сергія відпустили під заставу. Суддя довго думала і знову нам відмовила. Також наші адвокати зверталися на 1+1, щоб нам надали їхні відеоматеріали з приводу подій на Майдані 22 листопада. 1+1 надав нам диск із записом, але суддя відмовила долучити його до справи.

Ми ще хотіли, щоб відеозапис, який є у матеріалах справи, переглянути ще раз у присутності свідка-водія, Ніколаєва, бо минулого разу він давав неправдиві покази. Хай би показав на відео, як він Сергія упізнав і де там Сергій. Суддя також відмовила з дуже цікавою аргументацію: "Відеозапис ми вже продивилися під час судового засідання, покази свідка ми заслухали, і тепер це компетенція судді оцінювати у нарадчій кімнаті те, що було на відео, і те, що казав свідок".

З огляду на те, що свідки обвинувачення вже вдруге не з’являються, Сергій просив, щоб були заслухані свідки захисту. Суддя відмовила і відклала суд на 20 червня 14:00.

Tags: бєспрєдєл, політв’язні, суд
Subscribe

 • Отримали другу дозу

  Доповідаю: вчора вакцинувалися другою дозою. Я та мої батьки. Астра Зенекою (перша доза була у березні Ковішилдом, вони взаємозамінні). Щодо…

 • Героям слава!

  Як і слід було очікувати, Росія дала хабаря керівництву УЄФА (вона завжди роздає хабарі лідерам міжнародних організацій), і ті вимагають внести…

 • Друже Орест...

  Не стало голови Київського крайового братства ОУН-УПА, славної пам'яті, від сьогодні, Друга Ореста Васкула. Це була людина - як столітній дуб.…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments