Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

Портрет Януковича нарешті знищено! (фото, відео)

Сьогодні, 1 червня, в той час, як у Кабінеті міністрів відбувалася розширена нарада з приводу комунальних тарифів за участі Президента Януковича, голова Всеукраїнської профспілки "Народна солідарність" Олексій Кляшторний показово знищив біля будівлі Кабміну портрети Путіна, Азарова і Януковича, які, на його думку, є винними у підвищенні комунальних тарифів для населення.

О.Кляшторний і його організація вже неодноразово проводили такі акції, публічно спалюючи портрети Путіна, Азарова, Тігіпка, Стросс-Кана тощо. Але спалити портрет Януковича їм не вдалося вже двічі (другий раз закінчився затриманням Олексія).

Сьогодні ж, як тільки Кляшторний, записавши відеозвернення, підійшов до Кабміну, розгорнув плакат і дістав запальничку, до нього одразу підійшли два міліціонери і спробували плакат забрати. Олексій пояснив, що те, що відбувається, не є масовою акцією, оскільки він лише один. Тоді міліціонери заборонили йому палити відкритий вогонь, і Кляшторний демонстративно порвав плакат і розкидав його уривки біля Кабміну.

Потім, звісно, він усе прибрав за собою, бо ж ціллю акції було не насмітити у центрі міста, а висловити своє ставлення до того, що відбувалося у Кабміні.

Tags: народна солідарність, уряд, янукович
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 55 comments