Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

ВО "Свобода" пікетувала Банкову проти політрепресій30 травня 2011 року Київська міська організація ВО «Свобода» пікетувала Адміністрацію Президента України з вимогою припинити політичні репресії проти активістів «Свободи», повідомляє прес-служба партії.

Акцію підтримали більше сотні киян та гостей столиці. Незважаючи на спеку та кордон міліції, активісти невпинно вигукували: «Геть мєнтовський бєспрєдєл!», «Свобода проти політичних репресій!», «Геть сталіністів з МВС!», «Свободу політв’язням!».

Голова Київської міської організації ВО «Свобода» Андрій Іллєнко під час виступу перед пікетувальниками сказав: «Сьогодні жорсткими політичними репресіями влада покриває неосталінський реванш, спробу поставити Україну на коліна, перетворити її на колонію Росії. Ми бачимо: методи терору, методи чекістів повертаються. І сьогодні ми не маємо жодних гарантій, що той масштабний терор, який український народ пережив у ХХ столітті, не повториться в майбутньому. Адже ті люди, які перебувають при владі та очолюють каральні органи, а саме так їх треба називати, бо не є вони правоохоронними, світоглядно співвідносять себе з попередниками – чекістами та НКВДистами. Повірте, якщо в них з’явиться можливість розпочати новий терор проти українців, вони його розпочнуть.

Сьогодні ми маємо захистити наших побратимів з усієї України, маємо витягнути їх з тюрем й зробити усе, щоб їх не засудили. Але маємо також усвідомлювати, що це тактична мета. Стратегічно ситуація в країні може змінитись тільки тоді, коли ця влада буде зметена, і в Україні відбудеться соціально-національна революція.
Сьогодні наше пікетування – це перша київська акція з компанії на захист політв’язнів, яку розпочало Всеукраїнське об’єднання «Свобода» і яка пройде в усіх регіонах України. Наступного понеділка, 6 червня, закликаю усіх свідомих українців о 19-00 прийти до пам’ятника Шевченкові й виступити проти політичних репресій і за звільнення політв’язнів, які постраждали від них».

Голова Сумської обласної організації ВО «Свобода» Ігор Мірошниченко також взяв участь у акції. Він зазначив, що переслідування українських патріотів владою для нього особисто, як і для усіх українців, яким не байдужа доля України, стали тривожним сигналом.
«Здійснюючи репресії проти свідомих українців, влада намагається залякати народ, підкорити його та встановити жорсткий поліцейський режим. Саме тому українців арештовують у Львові, Києві та інших містах України виключно за їх політичні переконання. Докази їхньої винуватості базуються виключно на міліцейський свідченнях і насправді не мають нічого спільного з кримінальним правом. Сьогодні ми починаємо усвідомлювати, що бути українцем, говорити українською мовою, ходити у вишиванці і декларувати свою чітку позицію стосовно питання історії, культури стало небезпечно. Адже кожен з нас може стати наступною мішенню для влади. І для того, щоби цього не сталося, українці мають об’єднатися. Маємо усвідомити, якщо нас буде мало, то кожного з нас будуть й надалі заарештовувати поодинці і повертатимуть у 20-30-ті роки минулого століття, коли політичні репресії зачепили не просто окремих людей, а усю націю», - сказав Ігор Мірошниченко.

Заступник голови Київської міської організації ВО «Свобода» Юрій Ноєвий на завершення акції додав: «Сьогодні перед українським народом постає важливе завдання – скинути з себе раз і назавжди систему внутрішньої окупації, яка веде за собою соціально-економічний визиск з усіх українських верств – студентів, робітників, пенсіонерів, інтелігенції. Національна несправедливість була успадкована постколоніальними елітами. І ті люди, які сьогодні є при владі – це прямі нащадки російських більшовиків, які тільки й думають про те, яким чином закріпити несправедливу систему визиску й національного пригнічення. Але, як свідчить історія: український визвольних рух живе в наших серцях, тому українська революція обов’язково переможе, адже це – боротьба не одного покоління».

А це - фото з учорашнього маршу у Львові:Відео Валентина Лунейка

Tags: банкова, репресії, свобода
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 72 comments