Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

Чи загрожує Україні поверення тоталітаризму? (Моя колонка на "Українському тижні")

Чи загрожує Україні поверення тоталітаризму?

Хто багато користується інтернетом, натрапляв, мабуть, на рекламу «кількох таємних слів», за допомогою яких можна підкорити собі будь-яку людину – від вродливої дівчини до прискіпливого ДАІшника


Щодо дівчини і ДАІшника це, звісно, брехня і шахрайство. А от для західних демократів такі слова справді існують. Є кілька слів, почувши які, вони починають поводитись неадекватно і втрачають здатність до аналізу.

Одне з цих кількох слів – «фашизм». Можна здогадатися, звідки у демократів ця хвороба: свого часу вони заплющували очі на становлення фашистських і нацистських режимів, намагалися їх використовувати для боротьби з комунізмом і не допомагали їхнім жертвам. Тепер у них комплекси.

«ВИ З КИМ?»

Саме тому кремлівські пропагандисти вже котрий рік, застосовуючи усі свої нечувані потужності, небезуспішно намагаються створити враження, що кожен, хто проти поглинання своєї Батьківщини імперією, - фашист. Щоб Захід не заступався.

Для нас створюють штучний вибір між Гітлером і Сталіним. Звучить це начебто красиво: «Ви повинні обрати і визначитися, з ким ви – з тими, хто переміг фашизм, чи з тими, хто служив поліцаями». Закон про червоні прапори (підписаний, вочевидь, в обмін на обіцяне зниження ціни на газ), спровоковані владою сутички у Львові і події навколо пам’ятника Сталіну у Запоріжжі – якраз із цієї опери. Але для того, щоб людина не захворіла на чуму, зовсім не обов’язково заражати її холерою.

Читати далі на сайті "Українського Тижня" (відкриється у новому вікні)

Tags: статті мої, україна
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 13 comments