Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

Бритоголові молодики зірвали пікетування мерії, коли там був Янукович

Цей текст продиктував мені щойно телефоном голова ГО "Порядок і достаток" Олександр Місюра.

Оскільки цієї ночі на територію Десятинної церкви всупереч рішенню суду завезли будівельну техніку та розпочали будівництво, група громадян вирішила підійти до КМДА, де мала відбутися зустріч Януковича з Поповим, і закликати Президента посприяти дотриманню законності і припинити руйнацію українських культурних цінностей.

Маючи заявку на безстрокову акцію, хотіли підняти транспарант для інформування Президента про ці події (як повідомив Ігор Гурчик, на плакаті був напис: "Янукович, досить знищувати Київ!", тобто, він був не стільки інформуючим, скільки оціночним :)). До учасників акції підійшли офіцери міліції і стали розпитувати про плани проведення акції. Учасники пояснили, що жодних ексцесів не планують, а збираються тільки повідомити Президента про ситуацію з Десятинною церквою. Під час розмови підбігла група коротко стрижених людей у цивільному (біля 20 осіб). Вони скрутили мітингувальників і грубо потягли у бік ЦУМу. Під час цього у однієї з учасниць відібрали посвідчення журналіста, ще з одним виникла бійка. На вимоги пред’явити документи у грубій формі обіцяли: "Ми тобі зараз руки поламаємо, оце й буде документ".

Дотягли до метро "Театральна" і відпустили. Після цього мітингувальники вирішили обійти Хрещатик і підняти транспарант з протилежного боку. Як тільки Ігор Гурчик, Вікторія Омельченко і Олександр Місюра розгорнули транспарант, від КМДА прожогом кинулися ті ж самі особи в цивільному, відібрали транспарант і силоміць відвели до Бесарабки, де тримали в оточенні, аж поки Янукович не поїхав з мерії.

Питання: як зможе президент виконати свою обіцянку почути кожного, якщо людям фізично перешкоджають донести до нього свою думку?

В тему. Київська "Свобода" вимагає припинити рейдерське захоплення руїн Десятинної церкви:
http://www.svoboda.org.ua/diyalnist/novyny/022007/

UPD: Подробиці і більше фото тут:
http://viaaaa.livejournal.com/55391.html


Tags: кмда, церква
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 39 comments