Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

Смердючі кури для керівництва столиці (фото)

Сьогодні, 25 травня 2011 р., підприємці та наймані працівники з кількох київських ринків ("Петрівки", Авторинку на Перова, "Лісового"), а також з ринку міста Василькова, протестували біля столичної мерії. Захід було організовано Вільною профспілкою підприємців України.

Вимоги учасників акції:

1.Негайно відновити електропостачання ринку «Лісовий» (ТОВ «Форест груп», вул. Кіото, 10)

2.Відшкодувати збитки, що було завдано підприємцям ринку в наслідок відключення електроенергії за період з 15.05.2011р і до моменту відновлення електропостачання.

3.Притягти до відповідальності чиновників Деснянського району, винних у створенні неможливих умов праці на ринку «Лісовий», завданні матеріальних збитків та створенні загроз для здоров’я громадян під час атаки на ринок.

4.Припинити утиски підприємців ринку «Лісовий», інших ринків Києва та України.

5.Покласти край спробам сумнівного благоустрою міста за рахунок знищення робочих місць підприємців та працівників ринків.


"Після тижня знущання з підприємців влада поновила електропостачання ринку біля ст.м.«Лісова», - сказано у релізі активістів. - Але без відповіді залишаються питання:
- Хто відшкодує збитки, котрих зазнали підприємці через відключення холодильників?
- Коли припиняться незрозумілі атаки на ринки Києва та інших міст України з боку влади?
- Хто відповість за знущання з підприємців, міліції та комунальників, котрі вимушена брати участь в нічних атаках на ринки?
- В чиїх інтересах діють посадовці, порушуючи Конституцію та віддаючи накази про знесення ринків, примушуючи енергетиків припиняти надання послуг клієнтам – підприємцям ринків?

Підприємці принесли очільникам столиці ЗАПАШНИЙ ПОДАРУНОК – свої матеріальні збитки у НЕтоварному вигляді - смердючі кури в негерметичних поліетиленових пакетах - "аби адресат яскраво відчув чудовий запах мудрих рішень та дій місцевої влади".

З адміністрації до мітингувальників ніхто не вийшов, і "подарунки" було залишено біля прохідної. Підприємці та профспілка міркують про подальші дії.

Tags: кмда, підприємці
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 52 comments