Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

"Свобода" готує референдум про неприпустимість торгівлі землею сільськогосподарського призначення

23 травня 2011 року у Києві у Червоній Залі Будинку Кіно міська організація Всеукраїнського об`єднання «Свобода» провела збори громадян зі створення ініціативної групи з підготовки проведення Всеукраїнського референдуму для ухвалення Закону України «Про землю». Для участі у зборах зареєструвалися 243 киянина, повідомляє прес-служба ВО "Свобода".

На зборах було обрано ініціативні групи для організації всеукраїнського референдуму про неприпустимість торгівлі землею, де «Свобода» планує запропонувати проект Закону України «Про землю», розроблений її юристами.

Під час заходу голова Київської міської організації ВО «Свобода» Андрій Іллєнко заявив: «Наші збори мають на меті організацію референдуму за народною ініціативою для того, щоби не допустити в Україні нової панщини, яка неодмінно відбудеться у разі, якщо земля таки стане товаром.

Сьогодні в Україні встановилася політична й економічна система олігархічного капіталізму: уся влада, усі гроші, економічні багатства належать дуже вузькій групі людей – бандитам, нащадкам окупаційної номенклатури, різного штибу фінансовим спекулянтам. Ці люди не мислять себе частиною українського суспільства, їхні діти навчаються на Заході, їхня нерухомість і капітали – теж переважно за межами України. Тому цих людей не цікавить доля української нації – їх цікавить лише швидкий прибуток. І тільки в їхніх інтересах нав’язувати тезу про те, що нам, буцімто, необхідний ринок землі. Адже усі партії, які сьогодні перебувають у парламенті – це партії олігархів. Основний капітал – у них, тому звичайні українці, які переважно є або найманими робітниками чи то на селі, чи то у місті, або дрібними підприємцями, не зможуть конкурувати з такими грошовими мішками.

Ринок землі – це новітня панщина, це остаточний та безповоротний занепад українського села, повна деградація українського суспільства, адже воно досі великою мірою живиться саме селом. Відповідно, це буде удар не лише по селу, а по всій Україні. Згодом цей удар доведеться «вихаркувати» десятиліттями. І саме ініціатива знизу зможе цю проблему розв`язати. Тільки тоді буде можливість дійсно довести, що більшість українців – проти торгівлі землею».

Заступник голови ВО «Свобода» Андрій Мохник зазначив: «Єдине, що сьогодні лишилося в українців – це їхня земля, а можновладці воліють цю землю дорого продати – будь-кому. Вони розглядають Україну як територію тотального грабунку, а українців – як тих, кого можна безкарно обдирати.

Сьогодні у нас є українська держава і ми не можемо допустити, аби соціальні катаклізми зруйнували існування навіть цієї держави, в якій українці ще не мають влади. Якщо з 1 січня 2012 року в Україні запрацює ринок землі, то 2012-го у нас не буде Євро – у нас буде Коліївщина. Ми хочемо, прагнемо і робитимемо усе можливе для того, аби ініціювати цей референдум».

Фото Анастасії БобровськоїГолова Київської "Свободи" Андрій Іллєнко


Заступник голови ВО "Свобода" Андрій Мохник

Студентська "Свобода"Tags: референдум, свобода
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 41 comments
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →