Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

У Каневі 21-гоБула я вчора у Каневі. Лишатися на сьогодні не захотіла, бо кого-кого, а представників нашої влади зайвий раз бачити не бажаю. Пишуть, праві їх сьогодні засвистали, і правильно зробили.

Вчора у Канів їздили всі свої. От і я теж - більше для себе, ніж для репортажів чи участі у заходах.

На панахиду і розгортання червоно-чорного прапора активістками "Жіночої Січі" ми не встигли. Подивилися трохи перформенс - активісти Руху добровольців "Простір свободи" читали поезії Шевченка, при цьому то ходили по колу один за одним, то ставали усі обличчям до пам’ятника Кобзарю, а на словам "Єдиномисліє подай і братолюбіє пошли" стали усі в коло і взялися за руки.

На лекцію Оксани Забужко не пішла - обідала з козаками біля їхньої "чайки", яка припливла Дніпром з Києва. На "чайку" не беруть жінок, але ми з Вікторією Омельченко і Оленою, дружиною одного з козаків, умовили нас трохи покатати, і я знімала, як підіймають вітрила і палять з корабельної гармати :) Прогулянка Дніпром під вітрилами була супер, тільки дуже короткою :) Є відео, виставлю трохи пізніше.

Потім був концерт - слухала виступи гуртів "Телері" і "Дельтора". Леся Рой - молодчинка, слухаю її вживу вже втретє, подобається все більше. А Ростислав Ільїн, директор, гітарист і бек-вокаліст гурту "Сад", почав свій концерт ще під час обіду біля "чайки", заспівавши для присутніх жінок пісню про отаманшу :)

Потім я поїхала додому, а Вікторія лишилася ночувати. Вона, до речі, була у плахті і вишиванці, яку і пошила, і вишила власноруч, закінчувала в останню ніч, і люди підходили і питали, де і за скільки вона таку придбала :)

Бачила у траві здоровенну зелено-синю ящірку. Фотографувала краєвиди і побут козацької "чайки". Власне, дивіться фото - вони кажуть самі за себе.

Майбутній гетьман?Полтавчани принесли до Тараса свої вишиті роботи
Вікторія Омельченко у власноруч зробленій вишиванці
"Простір Свободи" декламує вірші Шевченка

Козацька "чайка"
Діти "обстежують" чайку


Ящірка


Камбуз на "чайці"


Готуємось відпливатиОдна з "кают"
До побачення! Прощалися з нами так, ніби ми відпливаємо у багатотижневе плавання :)Підняли вітрило


БАБАХ!!Капітан (праворуч) керує процесом підняття вітрила

"Чайка" відходить - у Черкаси і потім на Київ
Гурт "Телері"
Гурт "Дельтора"


Слухачі

Tags: шевченко
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 33 comments