Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

Анонси на 17-18 травня

Акція до роковин загибелі Ігоря Індила

У вівторок, 17 травня, о 20.30 біля Шевченківського райвідділу міліції зберуться небайдужі та вшанують пам'ять студента Ігоря Індила, який загинув внаслідок катувань у правоохоронних органах.

Активісти покладуть квіти та запалять свічки пам'яті для вшанування жертв міліцейського свавілля. Також вони проведуть ніч під райвідділом міліції, щоб перевірити ступінь безпечності перебування поблизу будівлі Шевченківського райвідділу міліції. Тим самим громадськість продемонструє свій протест щодо системних катувань у правоохоронних органах.

В ніч з 17 на 18 травня 2010 року в Шевченківському райвідділі міліції загинув студент Київського професійно-педагогічно коледжу імені А. Макаренка Ігор Індило. Саме в цю ніч Ігорю мало виповнитися 20 років.

Місце проведення: вул. Герцена, 9
Час початку: 17 травня – 20:30
Час закінчення: 18 травня - 8:00

Акція проходитиме в рамках кампанії «Ні поліцейській державі!» і відбуватиметься без будь-якої організаційної та політичної символіки.


18 травня, у середу, Комітет визволення політв’язнів запрошує представників всіх патріотичних політичних партій і громадських організацій і просто небайдужих людей на обговорення з приводу відзначення Дня героїв 23 травня.
Нарада почнеться о 19:00 за адресою: Київ, вул. Ярославів вал, 9.


Tags: анонси, бєспрєдєл, мєнти, політв’язні
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 10 comments