Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

Я у Львові

Я зараз у Львові, на Личаківському, так що чекайте новин :)
Кажуть, о 10:00 тут має початися шабаш українофобів з червоними прапорами.Марсове поле оточене міліцією зі щитами і з собаками. Українофобів поки що не видно.
Точної інформації про плани сторін, здається, нема ні в кого.

8:41. Навпроти Марсового поля починають збиратися представники патріотичних організацій. Вони підняли 2 державні прапори.

8:50. На Марсове прийшли кілька чоловік з червоними квітами, без символіки. Міліція пропустила їх за очеплення.

8:55. Прийшли свободівці, чоловік 200. Вишикувалися у лаву. Готуються до молебню біля хреста.9:20. З'явилася невелика група севастопольців з георгіївськими стрічками на грудях і священиком. Переважно це жінки і люди старшого віку. Працівник держ.виконавчої служби попередив священика про заборону акцій.

 

9:35. Севастопольці привітали квітами одного-двох дідів з орденами, що підходили, і відійшли кудись убік - вочевидь, молитися. Зараз почнеться молебень патріотичних сил.

Всі трамваї сьогодні у Львові з державними прапорцями.

9:45. З'явилося ще кілька десятків "приїзжих" - чоловіки різного віку. Проїхала і припаркувалася поруч відкрита машина часів другої світової - "вілліс".

10:00. Потроху підходять люди старшого віку з квітами. "Георгіївці" стоять окремо, підняли один державний прапор з траурною стрічкою. Все дуже мирно.

10:05. Міліція не пускає нікого класти квіти за загорожу. Деякі кидають квіти чепез їхні голови. Бурхливі дискусії на тему "Наші діди воювали".10:10. Міліція почала пускати класти вінки - по одному.

10:20. Поки що все дуже мирно. Патріоти стоять у лаві напроти міліцейського очеплення. Люди різних поглядів ходять туди-сюди, ніхто ні на кого не нападає навіть словесно. Сліпуче сонце весь ранок.

10:30. Відбувся молебень за всіх, хто віддали своє життя за свободу української нації. Священик читає проповідь, що окупаційні закони не дійсні, і зааликає не допустити плямування честі України червоними ганчірками.10:38. Прийшла інфа – українофоби йдуть колоною з Пагорба слави на Марсове поле! Чекаємо їх.

10:50 Прийшла протилежна інформація - начебто від Пагорбу Слави іде червоно-чорна колона. Але біля Пагорбу Слави була сутичка, одному правому прострелили ногу - с травмата або навіть із бойового.

 
Фото розкадровки відео п'ятого каналу

Тут, на Марсовому, "беркути" вдягнули шоломи. Частина "беркутів" кудись побігла.

11:10 На Марсове прийшла багатотисячна колона патріотів, переважно "свободівців". Серед них є ветерани УПА.
Кількість така, що в українофобів вже нема жодного шансу :)

 

11:25 Уривки інформації побаченої згори, з цвинтаря: "георгіївці" пішли з квітами до меморіального хреста, з натовпу патріотів закричали "Ганьба!".
Була одна саморобна димова шашка (легкий білий дим).
Частина патріотів двома шляхами побігла на інший бік поля, можливо, звідти хтось іде. Решта залишились на площі перед очепленням. Жодної червоної ганчірки поки що нема.

"Георгіївці" (кілька сотень) натовпом ідуть покладати квіти, під крики "Слава Україні – героям слава!", "Слава нації – смерть ворогам!", "Бандера, Шухевич – герої України!".
Зараз (11:30) вони йдуть до міліцейського паркану, кидають квіти через голови міліції.

11:50. Триває молебень патріотів на дальньому боці Марсова поля. Причому імперців з георгіївськими стрічками там теж багато, схоже, стоять вперемішку. Наскільки мені видно і чути, поки що все тихо.12:05 Біля хреста Січовим Стрільцям поперемінно співають духовні гімни і патріотичні пісні, читають вірші. Прапори – державні, червоно-чорні і партійні КУНівські.

12:20 Патріоти організованою колоною залишили могилу Січових Стрільців. Імперці пішли набагато раніше – схоже, одразу після того, як покидали квіти через міліцейський паркан. Не виключено, що на сьогодні все. Тут, на Марсовому серйозних сутичок не було, червоних прапорів теж.

13:30. Зателефонували, що до Личаківського прибув автобус "Родіни". Всі швидко підтягаються назад.

13:35. Зателефонували знову – начебто "родінцев" на Марсовому ще нема, але очікуються...

14:20 На Пагорбі Слави велика сутичка між демонстрантами і міліціею, летить каміння. Вдалині, у парку, від якого відділяє просто неймовірна кількість "космонавтів", підняли кілька червоних прапорів - менти їх пропустили! Крики "Ганьба!"

14:25 Міліція пропустила в парк марківців. Ті розгорнули прапори та провели мітінг. Праві намагаються пройти, космонавти їх не пускають, б'ють. Вони кидають каміння та димовухи.

 Василенко Володимир

14:30 Василенку Володимиру, місто Стрий, дуже сильно пробив (кийком?) голову "Беркут" у той момент, коли він рятував з-під ніг "Беркуту" депутата облради Ірину Сех.

15:15 Демонстранти з криками "ганьба" тощо закидали "космонавтів" пластиковими пляшками та димовухами.
Є 4 затриманих. Ведуться перемовини про їхнє звільнення.

Все, що відбувається – то є провокація з боку влади, тому що з такою кількістю міліції запобігти будь-яким заворушенням було елементарно. Перш за все треба було не допустити розгортання червоних прапорів.

16:00 Люди з Пагорбу Слави потроху розходяться, всі затримані вже на волі.

 
Tags: львів
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 189 comments
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →

Anonymous

May 9 2011, 06:21:42 UTC 9 years ago

Ха! Дебилоиды детский устраивают! Это НАШ день НАША великая победа! А ваш удел оставаться в ...
во-во.. дебілоїди ще й зі священником прийшли)

Anonymous

9 years ago

falkoner

9 years ago

Anonymous

9 years ago

falkoner

9 years ago

Screened comment

Зачем заходить?

Anonymous

9 years ago

Зачем мне шапка?

Anonymous

9 years ago

Да не тупой, не тупой...

Anonymous

9 years ago

Оголошуємо початок сьогоднішньої Спеціальної Олімпіади. Перший учасник вже відмітився декілька хвилин тому
Свобода сама привела Януковича дов лади, а зараз робить вигляд що являється опозицією. Яка ж ви опозиція? Ви перед другим туром виборів разом із Ющенком у Західних областях агітували не йти на вибори або голосувати проти всіх!
Та й у вашій заяві щодо 2-го туру виборів президента прослідковувалась лише критика Тимошенко за минулі "гріхи", що слід розуміти як підтримку Януковича, адже при ньому Свобода змогла набагато краще реалізуватися як партія і підняти свій рейтинг на пару пунктів.

Deleted comment

Тю, так вам же 7 лєт назад обьяснілі - первий сорт, другий і браковані (третій тоісь). Ну хто ж так домашні заданія учіть...

Anonymous

May 9 2011, 07:54:32 UTC 9 years ago

То не украинофобы,то дебилофобы. И это правильно.

Anonymous

May 9 2011, 15:39:28 UTC 9 years ago

Тепер зрозуміло, чого вони такі "сміливі" - вони вже давно знали, що мусорні наженуть стільки, що їм нічого не загрожує. Cіpий

Deleted comment

подивись на фото і прикинь. скільки їм років.

Deleted comment

falkoner

9 years ago

Deleted comment

falkoner

9 years ago

Deleted comment

falkoner

9 years ago

Deleted comment

falkoner

9 years ago

vmylenko

9 years ago

vmylenko

9 years ago

це дибілізм

Anonymous

9 years ago

українофоби

Anonymous

9 years ago

Re: українофоби

Anonymous

9 years ago

Геть червону чуму та їх нащадків,дітей та онуків з української землі.
Це для них потрібно створити табори з колючого дроту і стріляти їх там!
Путінські отприски тоталітаризму з червоними ганчірками Геть з України!
Львів ми з тобою!!!
Слава Україні! Смерть ворогам!
Я взагалі не розумію звідки взялися отакі виродки, які навіть зброї не тримали в руках (ЄДИНЕ ЩО РОБЛЯТЬ - бухають),не знають що таке війна, а паплюжать людей, які спільними силами захищали від фашизму. Тоді стільки людей різних національностей віддало себе за свободу від фашизму. Знали би вони за кого боролися...Як разниця УПА, бандерівці, булбівці, оунівці, червоноармійці - всі робили свою справу. Зараз інакший час і не слід лізти у те що було 50-60 років назад. Ганьба бидлу, яке паплюжить ветеранів війни.

Re: Патріоти ми з вами

Anonymous

9 years ago

Коли відео буде Олено?
Завтра зранку.

Ненавиджу тебе!

Anonymous

9 years ago

Anonymous

9 years ago

kotsaba

9 years ago

Нищити їх треба!

Deleted comment

Suspended comment

graymur

9 years ago

Deleted comment

Deleted comment

maflin

9 years ago

Deleted comment

maflin

9 years ago

Deleted comment

maflin

9 years ago

andy_nightmare

9 years ago

Suspended comment

Suspended comment

Олено, з Богом, чекаемо свiжоi iнформацii.
9 травня у Львові стріляли. Міліція збирає інформацію

http://zaxid.net/newsua/2011/5/9/123333/
Ну вы даете
мда.. как почитаю, посмотрю сми.. правительство сталкивает людей из-за каких-то флагов и убеждений многолетней давности, а народ и рад "повоевать" за пустоту, при этом мало замечая то что творится в стране
А тому, що на війні все просто. Ось наші, ось вороги. Наші - хороші. Вороги - погані. Нічого складного, "не надо думать, с нами тот, кто все за нас решит"...
У генконсула Росії у Львові Олега Астахова дорогою на Пагорб Слави відібрали і розтоптали вінок, який він хотів покласти на військовому цвинтарі.

http://www.pravda.com.ua/news/2011/05/9/6175015/

Anonymous

May 9 2011, 11:14:03 UTC 9 years ago

Нацики тупорылые продажные твари,еще раз это доказали.

daur9

9 years ago

Председатель фракции ВО Свобода во Львовском городском совете Руслан Кошулинский заявляет, что во время столкновений во Львове в члена ВО Свобода Олега Ковпака из травматического оружия выстрелил человек, имеющий отношение к Партии регионов и который является родственником сотрудника милиции, сообщает УНИАН.

Как сказал Кошулинский, после получения медицинской помощи в больнице Ковпак обратился с заявлением об инциденте в милицию.

http://korrespondent.net/ukraine/events/1214990-glava-lvovskoj-frakcii-vo-svoboda-zayavlyaet-chto-v-ego-odnopartijca-strelyal-muzhchina-imeyushchij-otnoshen

Anonymous

May 9 2011, 11:19:10 UTC 9 years ago

Надо срочно ему медаль дать!

Читайте УП, нацисти!

Anonymous

9 years ago

Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →