Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

"Москва, покайся за розв’язання Другої світової!"Під таким гаслом київські свободівці пікетували сьогодні посольство РФ. Центральне місце у їхній акції посів міні-стенд з фотографіями, на яких були увічнені моменти сталінсько-гітлерівського братання у 1939-1941 рр. Вгорі "красувалася" цитата із Сталіна: "Я знаю, як сильно німецький народ любить свого фюрера".

На землі біля стенду лежала червона ганчірка - прапор з серпом і молотом. В кінці акції охочі залюбки пройшлися по ньому ногами і попозували у такому вигляді фотографам.

Учасники тримали гасла: "День победы" - свято окупантів!", "Червоний прапор - це окупація, геноцид, брехня!", "Москва, покайся!", "Друга світова - дитя Гітлера і Сталіна", "Німеччина вибачилась. А Москва?", "9 травня? Це не свято, це жалоба", тощо.

Промовці (Андрій Іллєнко, Сашко Аронець, Ігор Мірошниченко) казали про те, що немає жодної різниці між гітлерівським і сталінським режимами, що сталінізм винен у розв’язанні Другої світової, що під червоним прапором здійснювався геноцид українців, і вивішувати його зараз є наругою над їхньою пам’яттю. Про те, що "Велика вітчизняна" і "Свято перемоги" є зараз останнім бастіоном в Україні Кремля - спадкоємця тоталітарного СРСР, тому Москва з таким завзяттям нав’язує нам це свято і ці ганчірки, щоб зберегти над нами контроль.

Андрій Іллєнко відніс у посольство звернення від Київської "Свободи". Цитую повністю:

"До Посольства
Російської Федерації в Україні

«06» травня 2011 року Київська міська організація Всеукраїнського об'єднання «Свобода» проводить під посольством Російської Федерації в Україні акцію під назвою «Москва, покайся за розв'язання Другої світової війни».

Метою акції є донесення до суспільства правди про роль СССР у розв'язанні Другої світової війни, яка є рівнозначною з роллю націонал-соціалістичної Німеччини. Зокрема, йдеться про агресивно-імперіалістичну сутність СССР, про російсько-шовіністичний характер внутрішньої та зовнішньої політики цієї держави, про системне співробітництво між СССР та Німеччиною у військовій та економічній сферах протягом усього міжвоєнного періоду, про союзницький пакт Молотова-Ріббентропа разом із його секретними додатками, який розпочав Другу світову війну і яким СССР та Німеччина розділили між собою Центрально-Східну Європу, про союзну політику СССР щодо Німеччини та колосальну економічну допомогу гітлерівському режиму протягом 1939-1941 рр., про військову агресію СССР проти суверенних держав протягом першого етапу Другої світової війни, про колосальну кількість військових злочинів та злочинів проти людства, вчинених керівництвом СССР та його каральними органами протягом Другої світової війни та після неї і про багато інших фактів.

Для наочності під час акції буде продемонстровано фотовиставку «Гітлер і Сталін - близнюки-брати», де будуть продемонстровані основні «миттєвості» «братерської дружби» СССР та націонал-соціалістичної Німеччини.
Виходячи з того факту, що на відміну від Німеччини, яка визнала свою провину та засудила гітлерівський режим, Російська Федерація як правонаступниця СССР не тільки не визнала злочинної сутності більшовицького режиму, але навпаки, займається системною пропагандою неосталінізму, всіляко виправдовує та приховує злочинну роль СССР у розв'язанні Другої світової війни, не визнає геноциду українців у XX столітті.

Керівництво Російської Федерації через свою п'яту колону в Україні активно здійснює імперський реванш, в тому числі послуговуючись міфологією та фальсифікованою історією так званої «Великой атєчествєной вайни», де українцям відводиться роль "зрадників", а кривавому сталінському режиму - роль «асвабадітєля».
Останньою краплею стала інспірована неосталіністами істерія з вивішуванням червоних прапорів, які є нічим іншим, як прапорами окупації, геноциду і брехні.

Тому сьогодні ми, українські патріоти, вимагаємо від Російської Федерації покаятися за злочини більшовицького режиму та сталінізм), визнати СССР винним у розв'язанні Другої світової війни, покаятися за геноцид української нації у XX столітті, визнати факт московської окупації України протягом 1919-1991 рр., відмовитися від спроб імперського реваншу в Україні. Тільки після такого каяття стане можливим нормальний діалог двох суверенних держав.

Москва, покайся!

Комітет Київської міської організації
Всеукраїнського об'єднання «Свобода»

Голова КМО ВО "Свобода" Андрій Іллєнко".


Tags: посольство рф, свобода
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 163 comments
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →