Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

"Братство" вимагає від США оживити Бен Ладена (фото, відео)

Давненько вже не було стьобних акцій від "Братства" Корчинського, і ось сьогодні - будь ласка: пікетування посольства США з вимогою продовження серіалу "Бен Ладен".

"Інформаційний простір поніс важку втрату, - сказано у повідомленні "братчиків". - На розкрутку образа Осами Бен Ладена була витрачена безпрецедентна від часів Че Гевари кількість зусиль та натхнення.
Світові ЗМІ, республіканська адміністрація, поп-культура, дитячі страхи, історичні архетипи – все було спаскуджене «морськими котиками». Свого часу навіть Міккі Маус (най прокляне його Аллах) не наважився вбити Фіделя Кастро (нехай продовжить Господь його літа).

Це зробила безвідповідальна демократична адміністрація Обами – людини на ім’я Барак – син Хусейна! Завершити довгоочікуваний матч-реванш Обама – Осама в першому раунді – це пошити телеглядачів у дурні.
Навіть Кассіус Клей наважився на це лише один раз. Світові бренди так не вбивають. Вимагаємо сіквелу: «Бен Ладен-Варвар», «Бен Ладен-Руйнівник» та «Бен Ладен – губернатор Каліфорнії».


Я дуже шкодую, що не писала на аудіо все, що вони видавали там під посольством, а на відео записала самісінький кінець акції. Це треба було чути: зрозуміло, що Бен Ладен - це міф, але ми вимагаємо продовження цього міфу. Убивши бен Ладена, Барак, син Хусейна, зрадив свого батька, і так далі. Чого було варте одне лише скандування "Осама наш герой!" - щоб таке собі дозволити, треба мати репутацію "Братства", інших вже давно пов’язали б за пропаганду тероризма :)

"Осама бен Ладен є мучеником, і хоча він не зовсім відповідає нашим ідеям, самі цілі його та методи боротьби були дуже позитивними. Він був видатним проповідником і проповідував антиімперські гасла проти США. Нам потрібні герої, які протистоятимуть агресивній політиці США. Бен Ладен був ідеальним героєм, який міг протиставити себе всьому світу. Нам не вистачає його палких промов і веселих акцій, типу 11 вересня 2001 року. І ми вимагаємо, щоб США передумали, оживили Осаму бен Ладена і продовжили боротьбу проти самих себе!".

Наївні журналісти на повному серйозі намагалися взяти інтерв’ю в одного з активістів "Братства" - мовляв, чи "Братство" є терористичною організацією, якщо воно підтримує Осаму? На що "братчик" так само серйозно відповідав, що "Братство" не є терористичною організацією, але от, представникам чи не всіх молодіжних рухів подобається Че Гевара, а яка принципова різниця між Че та Осамою? А теракт 11 вересня влаштував взагалі не він, а американські спецслужби.

Додам ще про особливу злісність ментів під час акції. Вони нікого не затримали, проте всіляко заважали знімати. Колись у мене і до цієї проблеми дійдуть руки.

...А якщо серйозно, то Осама - масовий вбивця мирних людей і, безумовно, заслужив на страту. Прикро лише, що іншим таким самим це поки що не загрожує.Tags: братство, сша
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 31 comments