Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

Звіт по відзначенню 99-ї річниці Степана БандериНу, власне, звітом це назвати важко, бо я повернулася з лісу зі спальником під пахвою, вже коли колона зі смолоскипами від пам’ятника Шевченку прийшла на Майдан. Прилаштувавши спальника під нагляд однієї гарної людини, зробила кілька знімків і послухала кілька промов.


Було десь сотні дві людей (як на 1 січня - нормально). Тримали портрет Бандери, гасло "Степан Бандера - лицар України". Як завжди, був великий державний прапор і багато організаційних. Смолоскипи цього разу не гасли, витримали до кінця заходу - прогрес!


Хлопці і дівчата з "Патріоту України"

УнсовціЦього разу Вікторія Омельченко виступала особливо коротко і темпераментноГолова КМО ВО "Свобода" Андрій Мохник казав про нашу "псевдоеліту", котра, кажучи про репресії проти українського народу, свідомо замовчує його героїчний опір цим репресіям. Згадав про подвиг Миколи Лемика, що застрелив секретаря радянського консульства у Львові, щоб привернути увагу світу до Голодомору. І про те, що Ольжичу, хоча його століття відзначалося на державному рівні, не дали посмертно жодного звання чи нагороди - бо він був членом ОУН.

Виконання державного гімнуЯкщо коротко - враження дуже позитивне. По-перше, кияни вже другий рік поспіль збираються на патріотичну акцію 1 січня (!). По-друге, не плакались, чого не виношу.

А може, страшно подумати, через рік сторіччя Бандери ми вже відзначатимемо на державному рівні?
Tags: бандера, мохник, омельченко, свобода, смолоскипи, уна-унсо, фото
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 57 comments