Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

ЧорКом провів акцію "Універ без СССР" (фото)Активісти "Чорного Комітету" прибрали радянський прапор з фасаду Університету Шевченка. Ось як вони пишуть про це на своєму сайті:

"Сьогодні, 29 квітня, гуляючи центром столиці, активісти Чорного Комітету побачили прапор із радянською символікою біля фасаду червоного корпусу Університету імені Т.Г.Шевченка. Ми вирішили втілювати в життя своє улюблене гасло «наводь порядок власноруч», і зняли його.

Виявилося, що це знамено Першого Білоруського фронту, який не мав жодного відношення до визволення України.

Ми передамо цей прапор білоруським патріотам, бо на вулицях Мінська він виглядатиме значно доречніше. ЧорКом не має жодного бажання образити ветеранів Другої Світової Війни, але на вулицях України не має бути радянської символіки.
Закликаємо всіх небайдужих наводити порядок власноруч!"

Від себе: не можу не відмітити і не поаплодувати тактовності, з якою чоркомівці представили свою акцію. Якби ж то й дівчата, які смажили яєчню на Вічному вогні, зробили щось подібне - дві б смажили, а одна паралельно розповідала б на камеру, що месідж акції - не наруга над могилами чи почуттями ветеранів, а протест проти того, що за мертвим культом тоталітарної символіки влада забула про ще живих стареньких. Вони написали це все у своєму зверненні - але звернення було розміщене на маловідомому сайті, і мало хто його прочитав, а ролик з ЮТубу, де дівчата просто смажили яйця, ніяк не пояснюючи свої дії, облетів все СНД, і кожен мав змогу трактувати побачене, як йому заманеться, чи як у провладних ЗМІ написали... :(
Tags: срср, чорний комітет
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 84 comments
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →