Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

Марш "Свободи" на Банкову (фото, відео)

Свободівська хода від парку Шевченка і мітинг на Банковій були по-справжньому драйвові, агресивні. Як повідомили потім свободівці, на засіданні оргкомітету опозиції було погоджено, що після мітингу на Банкову підуть усі разом, але в результаті пішла лише "Свобода", і позаду неї активісти Партії захисників Вітчизни (Кармазіна). Також серед свободівських прапорів я помітила принаймні один прапор НРУ.

Свободівців така ситуація (яку можна пояснити, вочевидь, або проплаченістю, або просто безідейністю багатьох учасників акції) обурила, і, проходячи бульваром Шевченка повз офіс УНП, вони дружно скандували: "УНП, ти де?".

А так - були звичайні націоналістичні кричалки, помножені на гарний, бадьорий темп ходи (незважаючи на певну кількість людей старшого віку - вони встигали) і агресивний настрій. Особливо гарно, як щоразу, ішли повз Леніна: "Комуняку на гілляку!", "Геть Леніна з Києва!".
Також постійно скандували "Зека геть!", особливо - коли помічали білборди з Януковичем. І "Ре-во-лю-ція!", звісно.Тягнибока у колоні не було, хоча на мітингу перед цим він виступав.

Коли прийшли на Банкову, там за металевими парканами і посиленою охороною міліції ще зранку стояла молодь з державними прапорами, зібрана на підтримку влади. Коли свободівці їх побачили - це треба було чути! "Ви там стоїте за жалюгідні 100 гривень, кого ви захищаєте?!" - кричав Андрій Іллєнко, а решта скандували: "За скільки душу продали?" і "Рабам свобода не потрібна!" "Хто продається режиму за гроші - той колаборант і продажа проститутка" - кричав у мегафон Андрій Іллєнко.


- Сьогодні виповнюється рік, - сказав він, - коли ганебний зрадницький парламент ратифікував угоди, які покрили нашу країну ганьбою. Це дійсно ганьба - коли держава здає власну територію іноземним окупаційним військам. Янукович казав: "Буде дешевий російський газ - заживем! Прийде до нас Росія, дасть нам грошей". Але за цей рік українці зубожіли, рівень життя катастрофічно впав, ціна на газ для населення зростає постійно. І це в той час, коли для олігархів, які привели Януковича до влади, досі діють пільги на газ.

Ця - держава - для олігархів і бандитів, ця держава - для отого запроданого бидла за 20 гривень, яке тут стоїть. А для українців цієї держави немає, і ми маємо чітко це розуміти. Коли ми сьогодні говоримо про радикальні зміни, маємо розуміти, що тут не обійдеться косметичним ремонтом. Тут не обійдеться черговим помаранчевим майданом і об’єднавчицьким стогоном політичних імпотентів,Ю який ми сьогодні чули біля пам’ятника Шевченку. Напевно, у 1989 р. так само стояли ці самі люди і казали: "Україна гине, треба об’єднуватися!". Через 10 років знов - ці ж самі люди: "Україна гине, треба об’єднуватися!". І знову сьогодні те саме. Де ці люди зараз, де вони? Де ті всі товстозаді, які там нам розповідали про Україну? Де це запроданське лайно? Де вони тут зараз? (Я б так про всіх все-таки не стала казати - біля Шевченка, серед інших, були кілька дуже достойних людей - О.Б.). Домовлено було, що буде марш, що ми усі разом пройдем. Ні, вони поїхали в ресторани жерти. Вони сіли в свої дорогі автомобілі і поїхали додому в Конча-Заспу. Плювати їм на нас і на все, що ми говоримо. Це брехуни і запроданці.Є одна сила, є один лідер і є одна перемога! І ми не дамо знову цю перемогу у нас вкрасти. Буде соціальна і національна українська революція під прапорами українськими, під прапорами повстанськими, і це буде наша революція, в якій ми дійсно побудуємо справедливу Україну для українців, а не цю ганебну колонію для олігархів. І ось коли це станеться, нам треба буде для того, щоб відмінити харківські угоди, рівно 30 секунд. Ми дістанемо ці угоди, порвемо їх, викинемо в унітаз і спустимо. І на цьому закінчиться ця національна ганьба.

Не забувайте, що сьогодні дійсно треба об’єднуватися, але не в ці усі збанкрутілі партії. Треба об’єднуватися в єдину силу, з єдиним лідером. До перемоги!Голова сумської "Свободи" Ігор Мірошниченко розійшовся не на жарт: "Сьогодні ми стоїмо навпроти жменьки холуїв, які, продавшись Бандюковичу за копійки, намагаються довести нам, українцям, нібито у нас є Президент. У нас немає Президента! (Ні, неправда. У нас є держава і, отже, є Президент. Щоправда, дуже поганий, якого слід міняти якнайшвидше, а то, може, й дійсно через якийсь час не буде у нас Президента. Ну, й держави заодно. - О.Б.).

Поруч із нами, українськими націоналістами, патріотами, живе дуже багато бидла, яке продає нашу країну. Дуже багато бидла, яке голосує за цих бандитів і яке їм з року в рік, від виборів до виборів, дає новий кредит довіри. Дуже багато бидла, яке вірить обіцянкам про те, що буде дешевий газ, дешева ковбаса, і яке ладне за ось цю гнилу ковбасу, а радше навіть не за неї, а просто за обіцянки віддавати рідну країну. Але я дуже тішуся тим, що сьогодні цьому бидлу, яке не звикло працювати, а звикло хапати кістки зі столу холуїв і лакеїв московських, - йому найгірше. І я вірю, що це бидло або підніме нарешті свою людську гідність, яку ця банда з Донецька втоптує в землю, яку Москва упродовж 20 років незалежності продовжує втоптувати в землю, або вимре нафіг - щоб ми, українці, тут нарешті зібралися разом і без перешкод з боку цього бидла знесли геть цю бандитську владу....Сьогодні під час мітингу біля Тараса до мене підійшов один чоловік і каже: "Свобода" занадто радикальна, ви маєте бути лібералами, підлаштовуватись під смаки виборців". Шановне товариство! Я помру тут на місці, якщо я буду лібералом! Якщо я буду брехати!... З бандитами ніяких компромісів, бандити будуть гнити в тюрмах - так, як гнили сотні тисяч українців у тюрмах, знащених і закатованих від руки Москви упродовж багатьох століть. Ми будемо мститися, і будемо боротися за нашу державу, і ніколи не будемо подобатись тим виборцям, які дивляться на нас, наче на блискучу монету. Ми будемо говорити те, що ми будемо робити найближчим часом, взявши владу у свої руки. А будемо робити те, що обіцяли завжди: ми зробимо Україну українською! Наповнимо її українською суттю і побудуємо державу, гідну наших дітей і правнуків. Ми будемо гідними дітьми великих героїв. Слава Україні!


"Я дуже радий бачити усіх в такому гарному настрої, - сказав заступник голови ВО "Свобода" Андрій Мохник. - Бо єдине, чого вони бояться, - це нашого настрою. Буде в українців настрій - не буде їхньої влади ні секунди. Чи більше буде отого куражу, сили, відчуття справедливості - тим менше їм залишиться часу панувати на печерських пагорбах.Не буває половини окупації, вона завжди тотальна. За одним кроком окупації відбувається інший. І те, що сьогодні ота Верховна Зрада проголосувала за те, щоб в Україні вивішувалися червоні ганчірки - окупаційні прапори Московської більшовицької імперії - це тільки наступний крок після "харківських угод". Нічого іншого і нічого нового. І коли нам сьогодні кажуть, що люстрацію проводити пізно - ні, не пізно! Достатньо взяти лише поіменний список голосування за вивішування червоних ганчірок на 9 травня - і оце є люстраційний список... З наступними кроками антиукраїнської влади нам стає все легше і все зрозуміліше, кого люструвати. Коли відбудеться національна революція, то в люстраційному списку будуть всі представники Партії регіонів, тому що до того часу вся наволоч, яка ховалася по різних СДПУ(о) чи НДП і будь-яких інших "батьківщинах" - вона буде в Партії регіонів. І це буде величезний, довжелезний люстраційний список. А половина цього списку - це буде лава підсудних, і судити їх буде українська нація. Тому що підписанням "харківських угод" Янукович виніс собі вирок - вирок, який винесе українська національна революція.
І ви - в перших рядах цієї революції. Сьогодні ви збурюєте, піднімаєте українців на боротьбу. І повірте, це не на роки, ця влада тимчасова, це навіть не місяці пройдуть, і українці цю владу скинуть. І перемога буде за українцями!".


"Ці банальні гопники не розуміють законності, а розуміють тільки мову сили, - сказав заступник голови київської "Свободи" Руслан Андрійко. - І вони просто так владу не здадуть, навіть якщо ми здобудемо 100%. Тому, хлопці, читайте книжки, тренуйте м’язи і готуйтеся до соціальної і національної революції!".Далі всі з насолодою поскандували "Зека - геть!" і виконали державний гімн. Незважаючи на окремі дрібні моменти, з якими я незгодна, - дуже гарна і вдала акція.


Tags: банкова, марш, мохник, свобода, іллєнко
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 47 comments