Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

Мітинг опозиційних сил у річницю підписання угоди по ЧФ (фото)27 квітня у парку Шевченка пройшов об’єднаний (14 партій!) мітинг опозиції, головною вимогою якого була денонсація харківських угод.

У мітингу взяли участь: «Батьківщина», «Громадянська позиція», Європейська партія України, «За Україну!», Конгрес українських націоналістів, Народний рух України, «Наша Україна», Партія захисників Вітчизни, «Реформи і порядок», «Свобода», Українська народна партія, Українська платформа, УРП «Собор» та «Фронт Змін».

Хтось у мене відео просив? Не знімала я відео. Писала аудіо - десь починаючи з четвертого чи п’ятого промовця. Могла б викласти, але не думаю, що це комусь дійсно треба. Краще переповім скорочено промови кожного або майже кожного. Більшість розшифрувала сама, дещо запозичила з партійних сайтів.

Загальне враження - акція не провальна, але якась пісна, без піднесення. Поговорили (усі казали дуже правильні речі), прийняли резолюцію і розійшлися. Звісно, акція такого формату і розрахована на те, щоб "поговорити і розійтися". Але... це невловиме: буває, зібралися люди, політик каже промову - начебто не більш радикальну, ніж зазвичай, а в повітрі таке піднесення, така надія!.. Сьогодні цього не було. Відверто вдалі промови - лише у декількох, зокрема, Тягнибока, Соболєва і Парубія. І людей малувато, як на парк Шевченка і таку кількість опозиційних сил. Втім, якщо вважати, що вони непроплачені, то їх, навпаки, було надзвичайно багато.

Зате опісля мітингу відбулася дуже драйвова акція "Свободи" - хода від парку Шевченка до Банкової, де владі і її найманцям було сказано все, на що вони заслуговують. Ось це якраз я відзняла на відео :) Причому, як повідомили мені свободівці, на оргкомітеті було домовлено, що маршем на Банкову підуть усі учасники мітингу. Але пішла лише "Свобода" і Партія захисників Вітчизни Кармазіна, що дуже обурило свободівців, а особисто мене наштовхнуло на погані думки щодо проплаченості більшості учасників акції. Адже проплачених після двогодинного стояння на мітингу неможливо примусити піти кудись маршем. Та й без стояння це важко - розбредуться під час ходи, і до фінішу дійде жменька.

Якщо це так, то дуже сумно, що 14 опозиційних партій не в змозі зібрати хоча б по дві сотні людей не за гроші. Задля справедливості скажу, що це може бути через те, що ДАІшники не пропускають автобуси з мітингувальниками у Київ, а кияни "пересичені" і на акції не ходять. Але все одно це сумно.

Хоча, людей можна зрозуміти. От, скажіть мені, чим, скажімо, Катеринчук настільки відрізняється від Гриценка, щоб лізти саме за нього, а не за того ж умовного Гриценка, на барикади? Щоб люди на мітингах були непроплачені, потрібен яскравий нетолерантний лідер, що чимось принципово відрізняється від усіх інших політиків подібного спрямування.

Але про все по-порядку.


Креативні УНПісти принесли до Тараса надувний човен із гаслом "Путін, забирай свій флот і маріонетку Януковича!". У цьому міні-басейні вони потопили паперові кораблики, пофарбовані в імперський триколор. Кораблики мали назви: "Пукін", "Медведьоff", "Газпром", "Окупант", "Наша Раша" тощо, а топили їх освяченими яйцями :)


Перший заступник голови УНП Іван ЗАЄЦЬ сказав на мітингу, що кожен день затримки денонсації Харківських угод обертається зашморгом для країни. Він закликав представників інших політичних партій, які зібралися на акції, сформувати єдину позицію по ключових питаннях, серед яких: виборче законодавство, ринок землі та нова Конституція. "Коли одна стінка йде на іншу – від цього виграє третя сила... Тож цей мітинг має стати кроком до об’єднання національно-патріотичних сил".


Перший заступник голови партії "Батьківщина" Олександр ТУРЧИНОВ теж сказав, що кожен день продовження дії Харківських угод становить небезпеку для України та її майбутнього. У минулому році, нехтуючи Конституцією та законами України, "Партія регіонів зґвалтувала Верховну Раду, щоб отримати ефемерну знижку на газ. Я хочу запитати, а де цей дешевий газ?». Турчинов вважає, що для потреб населення цілком вистачає газу власного видобутку, а російський газ цікавий для олігархів, тому що від цього залежать їх надприбутки. "З кожної економії на газі вони мають можливість піднятися ще вище у світових рейтингах найбагатших людей світу". Але щодня все більше українців піднімаються, щоб захистити власну країну. "Переконаний, що саме в цьому році Україна зможе отримати українську владу, а Севастополь був, є і буде українським містом".


Лідер партії "За Україну!" В'ячеслав КИРИЛЕНКО, зокрема, розповів, як особисто брав участь у бійці в парламенті, намагаючись не допустити ратифікації Харківських угод.


Голова партії "Громадянська позиція" Анатолій ГРИЦЕНКО:
"Якщо не зробить цього Янукович (не денонсує харківські угоди), то зробить нова влада, яку обере народ". Гриценко нагадав, як Янукович збирався виконувати свою передвиборчу програму, але за перші два місяці роботи на посту глави держави не зареєстрував у ВР жодного проекту Закону. "Першим законопроектом, який він вніс, був той самий зрадницький пакт – "флот в обмін на суверенітет"... Насправді ж, починаючи з перших днів роботи, Янукович відкрив такий собі супермаркет на Банковій, де спочатку продав оптом наш український інтерес і тепер російський флот в Криму залишиться forever. Принаймні Янукович так думає. Потім президент почав продавати вроздріб інтереси: підприємців через податковий кодекс, пенсіонерів – через пенсійну реформу, вчителів, медиків, ветеранів війни, чорнобильців – усіх скопом. Далі в тому супермаркеті на прилавку лежить Митний союз... Нам знову розказують про дешевий газ, але ніхто вже тому не вірить. Не буде ніякого Митного союзу. Опозиція, яка зараз стоїть поряд плечем до плеча, того не допустить".Голова КУН Степан БРАЦЮНЬ:
"Рік тому вперше в історії незалежної України її парламент ратифікував "підкилимну" таємну угоду на користь іноземної держави, відому як "харківський пакт Мєдвєдєва-Януковича". Таємну тому, що досі ніхто напевно не знає, що насправді одержали від Кремля українські правителі в обмін на частину території Криму, яку до 2042 року віддано під базування ЧФ, фактично, в повне розпорядження Росії. Обіцяний нею дешевий газ виявився блефом...

"Сьогодні мусимо говорити про найболючіше: чим були харківські угоди для українців? А були вони для нас пробним каменем, перевіркою української нації на її готовність покірно підпорядковуватися режиму В. Януковича, який тупо виконує всі вимоги Кремля. Схоже, це випробовування відбулося не на нашу користь: не було багатомільйонних акцій протесту по всій країні, страйків робітничих колективів, масових студентських виступів, врешті, не було потужного, сконсолідованого удару українських політичних партій і громадських організацій національно-демократичного спектра.

Саме після ратифікації Харківських угод трубадури влади Табачник і Колісніченко, озвучили низку принизливих для України «ініціатив», які мали б викоренити, випалити до тла національний дух, усе, що ідентифікує себе з українством. Одна з останніх таких "ініціатив" - це так званий закон про червоні прапори, який ухвалила Верховна Рада, зганьбивши тим самим Україну перед усім цивілізованим світом. Як ви знаєте, цей, з дозволу сказати, закон зобов’язує місцеву владу вивішувати 9 травня червоні прапори із зображенням серпа і молота, прапори, залиті кров’ю мільйонів українців, яких вбивали за українську мову, почуття національної гідності, прагнення мати власну державу". Наприкінці Степан Брацюнь закликав: "Тут, перед постаттю Великого Кобзаря, ми маємо присягнути, що всі свої вчинки, слова і дії підпорядкуємо одній святій справі служінню української нації".
Голова ВО "Свобода" Олег ТЯГНИБОК (цитую майже повністю):

"Брати і сестри українці! Усім добре відомо, що раб ніколи не буває ситим. Я звертаюся зараз не до тих людей, що тут зібралися у центрі столиці, а до багатьох людей, які піддалися на маніпуляції і провокації зі сторони цієї бандитської влади, яка рівно рік тому назад розказувала байки, що, мовляв, коли ми ухвалимо в парламенті харківські угоди, віддамо частину нашої території, дозволимо базуватися на нашій території всупереч Конституції України іноземним військовим базам, у нас тут почнеться рай на землі. Ціни почнуть падати - бо ж Москва допоможе! Ціни на житлово-комунальні послуги стануть зовсім маленькими, бо, віддавши Севастополь, ми будемо платити символічну ціну за газ. Але не так сталося. Раби залишаються рабами. Але я переконаний, що ми, українці - велика і могутня нація, яка завжди вміла виходити з будь-яких складних ситуацій. І ми не піддамося на ці провокації. І ми з цього майдану провинні понести по всій Україні слово правди проти цієї бандитської влади, яка нині є фактично прислужниками окупаційної влади Москви.


Харківські угоди - це лише частинка взаємостосунків між Україною і Росією. Ми завжди казали: Росії не можна давати палець обсмоктувати, бо відкусить руку по лікоть. З Росією не можна ухвалювати жодних угод, бо обіцянки з боку Москви нічого не вартують. І ця влада все розуміла, але їхня психологія веде до того, що вони готові здавати наші національні інтереси і топтатися по соціальних потребах українців задля того, щоб догодити своїм московським хазяям. Але ми, українці, маємо рішуче сказати: ми не визнаємо влади, яка діє всупереч стратегічним інтересам України. Потрібно не тільки проводити мітинги і координувати свої дії, але, якщо опозиція, поки що слабка, хоче бути сильною, вона повинна мати чітку програму дій. Не просто "Янукович і вся його кліка погані", а знати й розуміти, що робити сьогодні і завтра. Місцеві ради, де є представники патріотичних сил, повинні вже сьогодні чинити спротив. Ті ради, де представлена "Свобода" - сесії обласних рад у Львівській, Івано-Франківській і Тернопільській областях вирішили: "Ми не визнаємо харківських угод, ми не визнаємо рішень по відновленню радянської символіки і вивішуванню червоних прапорів". Тому що ми українці, у нас є своя історія, бачення і своє майбутнє. І ніхто не має права нам нав’язувати цього майбутнього.

Влада Януковича почала чинити соціальну українофобію. Мало того, що українців принижують як націю - українців знищують як господарів своєї землі. І житлово-комунальні послуги, і пенсійна реформа, і житлова реформа, а тепер, після харківських угод, вони надумали забрати у нас, українців, найсвятіше - нашу українську землю, та ще й продавати її іноземцям - напевно, в першу чергу, своїм хазяям з Москви. Поки ми не будемо чинити спільний спротив цій бандитській владі, поки в нашій опозиції будуть плодитися тушки і зрадники - нічого у нас з вами не вийде. Тільки рішуча позиція, тільки твердий крок, тільки спільна, правильна, проукраїнська програма дій, яка допоможе повалити цей режим і побудувати велику і заможну Україну, за яку гинули покоління наших попередників".


Голова Партії "Реформи і порядок" і прем’єр "тіньового уряду" Сергій СОБОЛЄВ:
"Чим може прозвітувати ця влада за рік свого панування перед своїми хазяями?
- здана територія Криму
- червоні комуністичні прапори повертаються назад
- встановлюються пам’ятники Сталіну і Леніну.

Це звіт перед їхніми московськими хазяями. А додайте до цього знищення української культури і історії - і буде зрозуміло, хто нами керує. Хоча невже ми не знали, хто нами керує? Двічі судимий Янукович, який провів роки в колонії, а тепер хоче Україну перетворити в колонію. Голова ВР Литвин, який щоранку прокидається і труситься, чи не відкриють по ньому кримінальну справу за вбивство Гонгадзе. Комуняки, які знають, що чим швидше зникне ця держава, тим краще буде їм.
Але я переконаний: час розплати вже наступив. Перший місяць, коли всі соціологи показали: сили, присутні тут, і їхні представники вперше перемагають владу - комуністів, литвинівців, януковичів і тушок. Ні угодам харківськім! Ні владі Януковича, Литвина, комуністів! Слава Україні!


Член ради "Фронту Змін" Лілія ГРИНЕВИЧ: "В багатій українській мові є два слова - річниця і роковини. Сьогодні ми говоримо про роковини - роковини втягування України під вплив сусідньої іноземної держави. Сьогодні Україну хочуть примусити обрати минуле і розвернутися з проєвропейського курсу... Ніколи в історії не було позитивних реформ, якщо вони спиралися на зраду національних інтересів і обман людей. А ця влада віддала частину української території ще на 25 років під іноземну базу, і при цьому начебто на 30% мав бути дешевший газ, а ми, звичайні громадяни, у своїх платіжках бачимо ціни удвічі вищі. Суцільна брехня і зневага до свого народу.
Наслідки Харківського пакту - не тільки присутність в Україні іноземної військової бази і дорожчий газ, ніж за нього платять Німеччина і Великобританія, не тільки чорна дірка в економіці - ми бачимо, що після незаконної ратифікації харківських угод вони думають, що їм можна все - переписувати історію, руйнувати національну освіту, втягувати нас у митний союз, який закриває нам європейські перспективи. Вони вже кажуть про те, що можна розраховуватись у російських рублях, що може повністю підірвати українську гривню. Вони хочуть все вирішити за нас - вирішити на догоду купці олігархів".


Голова Європейської партії Микола КАТЕРИНЧУК: "А ну-ка, підійміть ваші кулаки! Щоб на Банковій бачили, що ці кулаки підуть по головах тих, хто бреше. А нам з вами брешуть." Далі М.Катеринчук, як і інші промовці, казав про брехливі обіцянки вигід від харківського пакту.
Я погоджуюся з критикою опозиції - можливо, ми не все зробили. Але тоді у парламенті ми стояли насмерть. Доній 45 днів пролежав у лікарні, В’ячеслав Кириленко так само бився, і ми насмерть стояли, щоб не дати залізти на наші ряди і проголосувати ці харківські угоди. Але нас мало в парламенті, бо з’явилися так звані тушки. Чи дозволимо ми януковичам і тушкам будувати наше майбутнє і брехати нам кожного дня? Ми надіслали у вищий адміністративний суд позов про неконституційність цих угод, бо була порушена процедура. Але цього замало, бо ми знаємо, що в нас за суди. Розраховувати можна лише на себе, на свої кулаки. Тому я закликаю вас: на наступний мітинг кожен з нас приведе по 50 людей, і ми підемо бити в ті двері, щоб почули голос українського народу, який проти цього. Це не влада, це бандитизм, і його нам треба зупинити.


Вже рік у нас в серці, знаєте, щось болить. Чому ми не випускаємо цей біль? Чому ми сидимо по кухнях і дивимося шоу, на яких опозиції не дають говорити? Чому ми дивимось, як опозиціонерів водять на допити до ГПУ, саджають - чому ми протестуємо? Ми що, боїмося? Підійміть кулаки - ми не боїмося, бо нас більше, ми відчуваємо несправедливість і готові боротися. Тому на наступний мітинг більше кожний приведе, і підемо на Банкову оцими кулаками стукати в двері, а якщо потрібно - в голови!"


Заступник голови політради партія "Наша Україна" Андрій ПАРУБІЙ:
"Рік тому у парламенті була розпочата активна фаза окупації України. Сьогодні, на 20-му році нашої незалежності, ми мусимо визнати, що насправді боротьба за Україну триває. Політичне керівництво Кремля де-факто не визнало Україну незалежною державою. Вони роблять все можливе, щоб відродити новітню імперію. Колись вона називалася царською Росією, потім Радянським Союзом, а зараз нам пропонують концепцію "русского міра" як нової теорії нової імперії, куди хочуть загнати нас, українців.
Ми пройшли ці етапи. Десятки мільйонів українців загинули від цих імперій зла. І сьогодні маємо усвідомити: виклик, який перед нами стоїть, є виклик великий. Ми ці атаки відчуваємо кожного місяця, бачимо інформаційну атаку через ЗМІ - коли нас намагаються переконати, що українців взагалі немає як нації, коли намагаються повернути стереотипи Радянського Союзу.Ми відчуваємо економічну війну - і через газові атаки Росії, і коли нам пропонують митний союз.
Ми відчуваємо гуманітарні атаки, які сьогодні робляться в освіті агентом Кремля Табачника, якого ми повинні добитися негайної відставки.
Ми бачимо атаку на нашу духовність, коли намагаються витіснити сьогодні українські церкви з України на користь московської церкви, яка не приховує, що прийшла творити в Україну "русскій мір".

До сьогодні триває кримінальне переслідування мене та інших депутатів від "Нашої України". Журналісти питали мене сьогодні, чи я повторив би те саме, що зробив тоді. Я відповів: "Мені нема чого соромитись. Тоді я захищав інтереси України". Ми не ховаємося сьогодні за депутатською недоторканістю. Ми готові відповідати. Мені тільки за одне прикро: що рік тому в парламенті нас було надто мало, щоб зупинити ратифікацію харківських угод. Сьогодні нас більше. Сьогодні під ВР відбувся з’їзд "Нашої України" відбувся з’їзд, який прийняв резолюцію про денонсацію харківських угод. Опівдні представники громадських структур прийшли до адміністрації з вимогами.

Поки не піде влада Януковича, нам годі сподіватися на якесь покращення. Вони на сьогодні є окупаційною адміністрацією, агентами Кремля. Вони будуть при владі так довго, поки у нас будуть зневіра і розчарування... Якщо ми повіримо у свої сили, ми зможемо дуже швидко відсторонити адміністрацію Януковича. Символічно, що ми зараз стоїмо біля пам’ятника Великому Кобзареві. Хай до нас донесуться його слова: "Борітеся - поборете!".


Голова Народного Руху України Борис ТАРАСЮК казав про гнів і обурення діями антиукраїнських сил, які запанували в Україні. 27 квітня 2010 р. - чорний день української історії, чорний день українського парламентаризму і української демократії. Підписавши цю угоду, Янукович порушив Конституацію і закони України. Ті, хто це зробили разом з ним, вчинили акт державної зради. І за цю зраду рано чи пізно вони мають понести покарання.

Угоди 1997-го року були гранично невигідними для України. Україна віддала частину своєї території за міфічну плату в 97 млн. доларів щороку, які виключалися з міфічного, неіснуючого боргу України.

"Єдиним виходом у цій ситуація може бути денонсація харківської угоди. Чи вона можлива? Так, можлива, і з точки зору міжнародного права, і з точки зору українського законодавства. Але чого бракує? Нам бракує нашої, української більшості у ВР. Тому ми повинні все зробити, щоб перемогти на виборах до ВР 2012 р., і тоді вже наша Верховна Рада денонсує цю угоду.
Друге, чого нам бракує, - ми сьогодні, зібравшися разом, продемонстрували, що прийшов кінець політичному безглуздю, коли ми всі були роз’єднані. Я сподіваюся, що сьогоднішня дата приведе до об’єднання, до консолідації всіх демократичних сил. Ні новій переяславській угоді!


Голова Партії захисників Вітчизни Юрій КАРМАЗІН: "Мені випало 4 роки очолювати комісію з вивчення політико-правової ситуації в Криму. І от тоді, бачачи, як 12 чоловік із 98 працівників, які служать у ЧФ, входили до ВР Криму, я зрозумів величезну небезпеку, в т.ч. подвійного громадянства. Ця проблема зараз не популяризується, але існує - з Угорщиною, з Румунією, з Росією подвійне громадянство! На Україну тиснуть з усіх фронтів.
І тоді, не впавши під яйцями, які кидали у мене в Симферополі і Севастополі, я виносив ідею, що розташування іноземних баз на території України треба заборонити. І ми запропонували це, і зробили нормою чинної Конституції.

У мене немає претензій до Росії. Росія все робить в своїх інтересах, і це дуже добре. У мене претензії до нас, українців і нашої влади - депутатів, міністрів, Служби безпеки, якої сьогодні не існує, і всіх інших збройних формувань - через те, що було підписано цю угоду".


Виступає лідер "Української платформи" Павло Жебрівський


Координатор народного комітету захисту України Дмитро ПАВЛИЧКО зачитав РЕЗОЛЮЦІЮ ЗІБРАННЯ:

УХВАЛА

громадсько-політичних зборів
проти перебування російських військ на території України
27 квітня 2011 року

м. Київ

Сьогодні виповнюється річниця так званої «ратифікації» прийнятого у Харкові пакту Януковича-Медвєдєва про базування російських військ на території України. Підсумком цієї ганебної антиукраїнської змови стало продовження перебування Чорноморського флоту Росії на території України на безпрецедентний термін - 25 років.

Вважаємо цю угоду злочинною, антидержавною та неприйнятною для України з таких причин:

1. Ця угода є протиправною.

По-перше, було грубо порушено Конституцію України, в якій чітко зафіксовано, що на території України не допускається розміщення іноземних військових баз.

По-друге, так звана «ратифікація» відбулася з грубим порушенням регламенту Верховної Ради України.

По-третє, порушені базові угоди 1997 року, які забороняють якісну зміну озброєнь російського флоту.

По-четверте, події 27 квітня 2010 року стали наругою над вищим законодавчим органом України. Провладна більшість зганьбила саме поняття демократії та парламентаризму в Україні, виявила свою холуйську антиукраїнську сутність.

По-п’яте, перебування іноземних баз на території України суперечить не лише Конституції України, але й так званій «позаблоковості», проголошеній нинішньою владою. Це - черговий обман і блюзнірство!

2. Ця угода загрожує національній безпеці України.

Антиукраїнська змова завдала непоправної шкоди безпековим інтересам держави через продовження дії окупаційного режиму в Севастополі та інших містах Криму. Російським флотом зухвало ігноруються закони України, він став центром антиукраїнської шпигунської діяльності та залишається джерелом постійної загрози для життя українських громадян. Через його присутність Україна ризикує бути втягнутою в міжнародні конфлікти, як це мало статися під час російської агресії проти Грузії у серпні 2008 року.

Абсолютно безвідповідальними на цьому тлі є плани теперішньої влади дозволити Росії переозброїти Чорноморський флот, значно посиливши його військову потужність. Не можна бути позаблоковою державою і одночасно дозволяти іншій країні – членові військового блоку – окуповувати свою землю. Це – чергове свідчення того, що теперішня влада залишила безпеку України та її громадян напризволяще.


3. Ця угода загрожує соціально-економічним інтересам держави.

Злочинна змова нанесла потужний удар по економіці держави. Замість того, щоб домогтися від Росії платити справедливу ціну за оренду нашої землі, влада загнала країну в чергову фінансову пастку. «Дешевий» газ обернувся його 50-ти відсотковим подорожчанням. За результати зрадницьких дій правлячих сил сьогодні змушене розплачуватися все населення України. Такими є соціальні наслідки «порятунку» економіки за рецептами цієї антинародної та антиукраїнської влади.

Російський флот – гальмо економічного розвитку Севастополя та Криму в цілому. Корупція і нелегальний бізнес – головні наслідки присутності іноземного флоту в Криму. В України ще на 25 років забрали 18 тисяч гектарів кримської землі.

10 км чорноморських причалів працюють не на розвиток Севастополя, а на його забруднення іржавим металобрухтом. Українська нація щороку втрачає мільярди гривень неотриманого прибутку. Російський флот заважає Севастополю стати туристичною перлиною та морськими торговельними воротами України!

Цей флот повинен покинути наші території! Український народ не пробачить зраду своїх національних інтересів!


Громадсько-політичні збори УХВАЛИЛИ:

1.Антиукраїнські угоди повинні бути терміново денонсовані. Лише це може пом’якшити невідворотну відповідальність влади за її антидержавні дії.

2.Вимагаємо від Верховної Ради України невідкладно розглянути та підтримати внесений від опозиції відповідний законопроект.

3.Вимагаємо від Президента України як гаранта Конституції забезпечити неухильне виконання положень Конституції.

4.Політичні партії патріотичного спрямування зроблять все для того, щоб 27 травня 2017 року стало останнім днем перебування російського флоту на українських територіях.

Ми закликаємо розпочати загальноукраїнську кампанію за скасування окупаційних угод та очищення нашої землі від іноземних військових баз!

Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»
Політична партія «Громадянська позиція»
Політична партія «Європейська партія України»
Політична партія «За Україну!»
Конгрес українських націоналістів
Народний рух України
Політична партія «Наша Україна»
Партія захисників Вітчизни
Партія «Реформи і порядок»
Всеукраїнське об’єднання «Свобода»
Українська народна партія
Політична партія «Українська платформа»
Українська Республіканська партія «Собор»
Політична Партія «Фронт Змін»
Народний комітет захисту України

Далі виконали державний гімн і дуже швидко розійшлися, крім свободівців, але про це зараз буде окремий пост.


Ведучий Євген НіщукОлександр Гудима і Вікторія Омельченко

Tags: депутати, росія, свобода, тягнибок, україна, харків
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 77 comments
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →