Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

"День опору окупації" на Банковій (фото, відео)

Сьогодні, 27 квітня, у річницю підписання Харківських угод, активісти руху "Опір" провели акцію протесту. Вони пройшли колоною від Верховної Ради, де перед тим просто неба був з’їзд "Нашої України", до Адміністрації Президента на Банковій, де відбувся мітинг.

І навколо Верховної Ради, і біля АП була велика кількість молоді, зібраної "на підтримку влади", з державними - лише державними - прапорами. Якщо біля ВР ще були пропрезидентські гасла - щось про стабільність і реформи, то на Банковій, здається, ні банерів, ні кричалок не було - молодь просто стояла з прапорами - такий собі "технічний" крок, щоб перегородити усе металевими парканами і силою-силенною міліції і не підпустити опозиціонерів близько.

"Опорівців" було до тисячі, у руках вони тримали таблички з гербами і назвами міст (представлена була вся Україна) і однакові римовані гасла: "Досить здавати Москві Україну! Владі продажній пора в домовину!" (і більш толерантний варіант - "геть з Батьківщини"), "Угода про газ - омана всіх нас!", "Оренда за газ - шлях не для нас!", "Ціна на газ зросла удвоє! Продажну владу геть з ганьбою!", "Геть російський флот від нас! Це шантаж - дешевий газ!", "Газ дешевий - це брехня! Досить слухатись Кремля!", "Янукович=порожняк!", тощо.

(Чесно скажу, мені таке не до вподоби - коли враження потужності створюється за рахунок типографської досконалості і, як наслідок, однотипності гасел. Це робиться задля гарної "картинки" - але "картинка" виглядає значно краще, коли всі гасла різні, і більшість намальована як попало і від руки. Коли бачиш такі гасла - це гарантія, що акція непроплачена.
Ще нічого виглядає, коли однакові гасла і плакати - маленькі, а4 чи максимум, а3 - під час підготовки молодіжних акцій їхні макети розповсюджуються через соціальні мережі, і люди роздруковують собі самі. Але це навряд чи може стосуватися табличок на держаках).

Переважну кількість людей зібрала "Наша Україна", крім них, було десь біля сотні активістів інших партій і організацій. Були свободівці, унсовці, тризубівці, які принесли червоно-чорний банер "Геть внутрішню окупацію! Слава національній революції!".

Коли ще йшли колоною, стався прикол. Хтось завів кричалку "Слава Нації!", і одна бабулька "на своїй хвилі", вочевидь, недочувши, підтримала: "Слава партії!", і потім сама ж сказала: "Ой!" :))

Виступали Валентин Наливайченко, Андрій Парубій, Андрій Тарасенко (Пилипась) від "Тризубу". Ігор Мазур (Тополя) від УНА-УНСО закликав хлопців і дівчат ("які бувають ще більш бойовими, ніж хлопці") проводити вишколи, звикати до холоду зброї, бо невідомо, що буде восени, можливо, державу доведеться захищати. Юрко Ноєвий від "Свободи", як завжди, закликав до національної і соціальної революції.

Андрій Парубій сказав, що люди, які стоять по той бік міліцейського кордону, зовсім не вороже налаштовані. "Нема там ніякої агресії. Це наші люди, які знаходяться там не з власних переконань, а через те, що їхні керівники їх сюди загнали, або тому, що їм запропонували якусь винагороду за те, щоб бути тут. Нема ніяких двох різних Україн. Є одна Україна, яка спільно виступає проти тих бандитів, які опинились сьогодні при владі. І нас з тими людьми нічого не розділяє. У них такі самі соціально-економічні проблеми, як у нас з вами.

Коли ми зайшли в адміністрацію Президента, то нам повідомили, що, за дивним збігом обставин, нема на робочому місці ні Президента, ні голови адміністрації Льовочкіна і нікого з заступників. Це те, про що я вам казав. Вони бояться нас, бояться наших акцій...

Сьогодні ми їм продемонстрували, що українці не будуть мовчати. Ми не скоримось і не зламаємось, ми будемо йти доти, доки вони будуть при владі. Ми будемо всіма силами наближати той день, щоб усунути окупаційну адміністрацію Януковича від влади в нашій державі. Ми будемо єдиними, як кулак, - в цьому наша запорука сили. І ті, хто сьогодні закликає до взаємопоборювання - грає на руку їм". На завершення пан Парубій закликав усіх взяти участь у спільному мітингу біля пам’ятника Тарасу Шевченку, який почнеться сьогодні о 17:00.

Мітинг закінчився виконанням державного гімну.

"Прихильники влади" біля ВР:Активісти "Опору" на Банковій:
Тополя
Юрко Ноєвий


Лілія Григорович у чорно-помаранчевому платті


Андрій Парубій


Виконання державного гімну"Група підтримки влади" на Банковій
http://www.youtube.com/watch?v=OzD69N45kow

Tags: банкова, опір
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 38 comments
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →