Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

Прапор у бік Росії (стаття Артема Скоропадського)

На "Українській правді" з'явилася дуже цікава стаття Артема Скоропадського. Подаю її повністю у перекладі з російської.

Верховна рада України прийняла закон, що зобов'язує місцеві влади вивішувати під час заходів, пов'язаних з так званим "Днем перемоги" на державних установах так звані "прапори перемоги", а по суті - червоні прапори із серпом і молотом - символікою похмурого і тоталітарного СРСР.

У моїй холодній та далекій батьківщині влада пішла ще далі - 9 травня в Москві вивішували портрети кривавого ката Йосипа Сталіна. Україна поки ще не дійшла до такої ганьби, але перший крок до популяризації радянського минулого - і який крок! - зроблено. У Росії вже багато років тому повернули радянський гімн в якості державного.

Мало кого збентежив блюзнірський факт заміни слів про "радянський прапор" та безбожника, міжнародного терориста Володимира Ульянова ("Леніна") на слова про "бережену Богом рідну землю".

Лакей Міхалков, що давно вижив з розуму, який з однаковим завзяттям славив то особисто т. Сталіна, то особисто т. Леніна, то Спасителя світу, став у нагоді авторитарному путінському режиму.

Сьогодні такі ж лакеї й противники імені Божого - комуністи - проштовхнули свою ініціативу "прикрасити" міста і села країни червоними ганчірками, що нагадують українцям про найпохмуріший період історії їхньої країни. Період, під час якого мільйони загинули від Голодомору, від катів НКВС, від радянської охранки, котра переслідувала українців за мову, культуру й рідну греко-католицьку і православну віру аж до 1980-х років.

Україна стрімко повторює шлях Росії.

Як і там - обіцянка навести порядок. Як і там - розмови про "лихі 1990-і", з тією відмінністю, що тут "1990-і" замінили "помаранчевим режимом".

Як і там - репресії проти політичних опонентів, громадських активістів, утиски свободи слова і зібрань.

Як і там - риторика про сильну державу, що підмінила турботу про простого громадянина. Як і там - самовпевненість влади, корупція, бюрократія та вседозволеність чиновників.

"Закон про червоні прапори" - це чіткий крок у бік Росії і авторитарного шляху, який обрала Росія.

Українці повинні зрозуміти, що це рішення парламенту є перевіркою на готовність нації до повного і беззастережного підпорядкування нинішньому режиму Віктора Януковича.

І якщо українці не хочуть цього, то безбожних червоних прапорів, залитих кров'ю мільйонів "мертвих і ненароджених", не повинно бути в українських містах.

Вивішуйте 9 травня на своїх будинках національні прапори або повстанські червоно-чорні прапори. Зривайте і знищуйте погані червоні ганчірки. 
 Покажіть, хто господар на українській землі.

Артем Скоропадський, громадянин РФ, кореспондент газети "Коммерсант-Україна" спеціально для "Української правди"
http://www.pravda.com.ua/columns/2011/04/25/6139073/

Tags: росія, статті чужі
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 80 comments
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →