Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

Екологічна акція "Свободи" біля КМДА

Оскільки я запізнювалась на інший захід, на цю акцію забігла лише на кілька хвилин - зробити фото. Через це власного тексту не пишу, а розміщую тут свободівський реліз.

Київська «Свобода» вимагає від столичної влади припинити планомірне нищення екології міста

21 квітня 2011 року, у Чистий четвер, Київська міська організація Всеукраїнського об`єднання "Свобода" провела акцію «За чистий Київ!». Близько сотні киян скандували біля КМДА «Київ – не смітник!», «Києву – чисте повітря!».

Свободівці та активні мешканці столиці тримали у руках гасла: «Сміттєзвалище – під стіни КМДА!», «Геть орду!», «За чистий Київ!», «Припиніть вирубку дерев!», «Стоп знищенню історичного центру!».

Націоналісти вимагають від керівника КМДА Олександра Попова зупинити екологічну катастрофу, що насувається на столицю – нещадно знищують зелені зони міста, руйнують історичний центр, триває незаконне будівництво. Продовжують функціонувати такі скандально відомі та небезпечні об'єкти, як застаріла й аварійна Бортницька станція аерації, заповнений ртуттю завод "Радикал", завод "Енергія", пирогівське сміттєзвалище та багато інших об`єктів.

«До ВО «Свобода» звертаються люди з багатьох районів Києва, особливо зі «спальних», зі скаргами на порушення їхніх прав на життя в екологічно безпечному середовищі. Коли ми почали збирати інформацію про шкідливі об’єкти столиці, то просто вжахнулися. На багатьох об`єктах небезпечні речовини вільно контактують із землею, повітрям, що призводить до страшного забруднення довкілля. Київська влада знає про це, але вже стільки років нічого не робить. Закликати немає часу. Ми вимагаємо від керівництва Києва негайно розпочати очищення всіх об’єктів, шкідливих для здоров’я киян», – заявив під час виступу голова Дарницької районної організації ВО «Свобода» Сергій Калішук.

«Закликаємо всіх киян, небайдужих до долі столиці, її природи та історії, бути організованими та будувати незалежну мережу екологічних та протизабудовних патрулів. Нам необхідно захистити Київ швидкими солідарними діями проти сваволі кримінального капіталу та корумпованих чинушів, яких покривають бандити у погонах. Україна потребує захисту своєї природи та історичного міського простору», – наголосив голова Київської «Свободи» Андрій Іллєнко.

Акція «За чистий Київ!» не завершилася біля Київської державної адміністрації. Студентська «Свобода» продовжила акцію справою – вирушили прибирати гору Щекавицю. Молодь продовжила чин громадських активістів з прибирання цієї природно-історичної пам’ятки княжої доби. Як відомо, частину цієї гори незаконно нищили невідомі багатії, які вирішили побудувати собі розкішне житло у цьому важливому для всіх киян місці.

«Пряма дія молодих націоналістів у Києві – одна з останніх барикад політичної та громадянської свободи та солідарності в умовах олігархічної диктатури», – зазначив заступник голови Київської міської організації ВО «Свобода» Юрій Ноєвий.

Tags: екологія, кмда, свобода
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 3 comments