Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

Новини про запорізьких підсудних

Інформація від Ніни Андрющенко, матері Едуарда.

Сьогодні у Запоріжжі відбувся черговий суд по справі відпилювачів голови Сталіна. Звинувачення проти Андрющенка розсипається – всі хлопці дали свідчення, що він довідався про акцію лише постфактум.

Пилип Таран і Василь Абрамів в подробицях розповіли в суді, як їх катували, як примусили Абраміва підписати, що він відмовляється від адвоката. Хлопці не знають прізвищ катів у погонах, але вони були присутні, коли хлопців допитував слідчий Мінаєв. Потім слідчий виходив з кімнати, і починалися катування.

Едуарду Андрющенку кілька днів тому прибула повістка в СБУ. Мати зателефонувала туди, і їй сказали, що Едуарда збираються допитати як свідка з приводу вибуху 31-го. Домовились, що Ед прийде з адвокатом.

У ніч напередодні допиту Едуарду стало погано. Приїхала швидка, і його госпіталізували з діагнозом "отруєння" і сказали, що всі аналізи у нього дуже погані - це наслідок перебування у СІЗО. Він лежить у лікарні під крапельницями. Мати повідомила СБУшників, що син у лікарні і прийти на допит не зможе.

Коли вона прийшла в лікарню, щоб домовитись з лікарями, щоб Едіка відпустили на півдня на суд, лікарка сказала, що їй і головлікарю телефонували з СБУ, залякували і вимагали повідомляти про всі пересування і контакти Андрющенка. Вона була дуже обурена, казала, що її справа лікувати людей, а не щось інше.

Спостерігаєте хвилі цієї маловидимої для тих, хто не в курсі, війни за Україну? Накат пресингу – відкат – знову накат... Нічого, ми переможемо.

Tags: запоріжжя, політв’язні, сбу, суд
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 8 comments