Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

Молодь встановлювала на Банковій "віртуальні житла".

Щойно на Банковій активісти "Молодіжної варти" вимагали від влади виконати свої передвиборчі обіцянки щодо забезпечення молоді соціальним житлом та надання доступних кредитних ставок на придбання квартир.

Молоді люди провели флешмоб хто швидше збере туристичний намет. У такий спосіб планувалося показати, що для молоді зараз доступні лише намети.

Встановленню наметів одразу ж почала перешкоджати міліція, в особі майора Петра Оніщенка, який заявив, що хто почне встановлювати намети, буде затриманий. Активісти заявили, що не поставлять їх на землю, лише символічно потримають в руках. Але міліція з тим не погодилась. Коли активіст Максим Кицюк зробив рух, щоб розвернути свій згорток з наметом, беркутівці затягли його в автозак. Решта молоді все-такі розгорнули два намети и, тримаючи їх над землею, перекрили Банкову, вимагаючи, щоб відпустили Максима.

Хвилин через 10 його справді відпустили.

 

Далі планувалося вручення переможцям картонних "ключів від віртуального житла" (вони ж "ключи від віртуального замку") від української влади. В результаті їх отримав Максим – як постраждалий під час акції :).

Tags: банкова, молодь
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 15 comments