Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

Сергія Костакова залишили у СІЗО, незважаючи на поруки вісьмох нардепів!

Зараз у Печерському суді триває розгляд справи активіста підприємницького Майдану Сергія Костакова, якого звинувачують у пошкодженні машини. Він уже кілька місяців за гратами.

Андрій Парубій організував 8 нардепів-поручителів! 5 з них присутні особисто: Парубій, Шкутяк, В'язівський, Григорович, Матчук. Всі зараз просять суд віддати Костакова на поруки. Парубій відверто сказав: справа політична. Григорович просить відпустити його у переддень Великодня.

Прорурор (новий) не заперечує - "на розгляд суду"! Суддя Тарасюк К.Е. пішла до нарадчої кімнати. Тримаємо за Сергія кулаки.

UPD: Суд залишив Костакова за гратами, мотивуючи тяжкістю злочину, незакінченістю слідства і т.д. Влада ж поміняється, про що вони думають?!

Засідання триває. Суддя наказала вийти жінці-свідку, яка сказала з місця: "Боженька усе бачить!"

13:05. Відбувається перегляд відео, яке має підтвердити чи спростувати вину Костакова. Йому з клітки не видно екран ноута. Випустити його з клітки, навіть прикутим до міліціонера, суддя відмовилась.

13:15. Ноут піднесли до клітки з Костаковим, і він знайшов на відео себе. Стоїть на відстані півтора метри від машини, не чіпає її. У нього з собою в клітці є той самий одяг, в якому він був тоді, щоб довести, що це він.

13:25. Учасники процесу дивляться відео, суддя все коментує. Я не бачу екран, але з того, що коментує сама суддя, ясно, що це не Костаков. На відео і всіх фото з Майдану у нього дуже помітний червоний рюкзак, і видно, що людина з цим рюкзаком не чіпає машину, поки інші її б'ють. А також видно, що автівка їхала просто на людей (це я сама на іншому відео бачила).

13:34. Суд завершився перервою для виклику свідків.

Виявляється, минулого разу суддя відмовилась віддати Костакова на поруки Парубія, мотивуючи це тим, що поручитель лише один, а потрібно мінімум двоє. Цього разу поручителів було вісім. Результат той самий. У судді наказ тримати людину в СІЗО, щоб решта боялися носа висунути. І всі гарні характеристики, поруки нардепів, як і очевидна непричетність людини до псування машини, не грають жодної ролі. Повернення держави у правове поле таки доведеться починати з люстрації.

Спілкування між чоловіком і дружиноюАндрій Парубій у темному коридорі суду звітує у Фейсбук. Тоді у нас була велика надія, що Костакова відпустять.


Перегляд відео

Tags: бєспрєдєл, політв’язні, суд
Subscribe

Recent Posts from This Journal

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 21 comments

Recent Posts from This Journal