Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

Реконструкція у Холодному Яру (фото)

Починаю постити звіти з Холодного Яру з фотографій реконструкції бою між більшовиками і повстанцями.
Фото, відверто кажучи, паршиві, бо я одночасно з двох рук знімала фото і відео, а на практиці це означає, що і те, і те робиться практично всліпу - не бачиш, ні який у тебе виставлено зум, ні що потрапляє у кадр.
Але хай будуть :) Історія.

Реконструкція мені сподобалась. Зазвичай під час реконструкцій регулярно дратуєшся військовою непрофесійністю того, як рухаються окремі бійці. Але тут воно ніби й доречно, адже це не регулярні частини, а селяни-повстанці з одного боку і різний набрід з іншого. Піротехніка була на висоті, і загалом все виглядало доволі потужно.

Сюжет простий: червоноармійці пограбували селянську хату, вкравши, між іншим, живе порося. Вони завантажили експропрійоване на вози і рушили уздовж дороги. Але далеко не від’їхали: у кущах на них чекала засідка повстанців.

Перший напад червоноармійці відбили. Повстанці відступили, забираючи поранених. Але швидко повернулися з новими силами і ціною немалих жертв знищили більшовицький загін.

Діти-глядачі були у захваті, деякі верещали: "Смерть москалям!" :)

Після закінчення "бою" "повстанці" святкували перемогу, стріляючи холостими набоями у повітря, і фотографувалися з усіма бажаючими.

Це мене Віктор Крук сфотографував до початку реконструкції

Tags: війна, холодний яр
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 88 comments
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →