Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

"Україна для людей! (конкретних)" - фото

Поки я була в Одесі, КУНівці 15 квітня провели біля Адміністрації Президента цікаву акцію, присвячену відсутності достойних перспектив для української молоді. Ось прислані ними фото і реліз.

Молодь Конгресу вимагала під Адміністрацією Президента забезпечити доступне житло

«Ми хочемо жити в Україні!» – скандувала конгресівська молодь, сидячи на валізах під стінами Адміністрації Президента України 15 квітня. Члени Молодіжної референтури Конгресу Українських Націоналістів прийшли до президентської канцелярії, щоб вирішити питання, чи залишатись їм в Україні, чи їхати за кордон. Це питання стоїть зараз гостро для сотень тисяч молодих людей, які не в змозі придбати власне житло і мусять у себе на батьківщині почуватися безхатченками.

Активіст Конгресу Володимир Мусяк розповів присутнім на заході журналістам, що багато освічених молодих українців, незважаючи на бажання жити в своїй рідній країні, вимушені їхати за кордон на роботу, позаяк Українська держава не забезпечує їм умов для життя, зокрема в більшості молодих людей немає навіть надії купити собі квартиру.

У своєму виступі заступник Голови КУН Євген Лупаков наголосив, що цій владі немає діла до проблем молодих українців, бо вона є по своїй суті антиукраїнською. «Але ми будемо нагадувати Януковичу про його обіцянки і примушувати їх виконувати», – заявив Євген Лупаков.

Житлові проблеми спричиняють проблеми демографічні, переконана активістка КУН Юлія Смірнова. Вона підкреслила, що рівень народжуваності напряму пов’язаний із питанням доступності житла для молоді.
Після театралізованого «обіду на валізах» під Адміністрацією Президента голова Секретаріату Головного Проводу КУН Володимир Манько зачитав звернення молодих націоналістів до Віктора Януковича, у якому вони закликали Президента Януковича виконати свої передвиборчі обіцянки щодо забезпечення молодих українців доступним житлом. «В іншому випадку, – сказано в документі, – будемо вимушені ініціювати всеукраїнський вотум недовіри Вам, як Президенту України».


Tags: кун, молодь
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 13 comments