Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

"Ні митному союзу!" (фото)

12 квітня ВО «Свобода» провела біля Адміністрації Президента акцію протесту проти приїзда Путіна до Києва і підписання з ним митного союзу. В акції також взяли участь представники громадських організацій та білоруські опозиціонери.

Учасники тримали гасла: «Ні митному союзу!», «Геть кремлівського гебіста!», «Не віддамо Кремлю наш суверенітет!» та інші.

Скандували: «Ні митному союзу!», «Геть московських окупантів, геть московських холуїв!», «Свободу народам, свободу людині!» «Геть Путіна з Києва!», «Геть кремлівського гебіста!» «Геть русскій мір», «Геть російський імперіалізм!» тощо.

"Росія усвідомлює власну кризу, і свої проблеми – соціальні, демографічні, економічні – хоче вирішити за рахунок продовження імперської експансії, - сказав голова київської "Свободи" Андрій Іллєнко. - Тому для Росії Україна є метою №1. Зараз всі сили російських імперіалістів, які правлять в Кремлі, кинуто на те, аби підкорити Україну, змусити до входження в Митний союз, що фактично означатиме встановлення повного економічного контролю над Україною.

Путін та його кремлівська кліка вимагають від свого васала Януковича здавати мову, історію, суверенітет, а за це обіцяють економічні «поступки». На практиці реалізацію цієї московської облуди ми вже бачили у втіленні Харківських угод. Янукович залишив окупаційний Чорноморський флот Росії в нашій державі ще на 30 років, за це було обіцяно «манну небесну» – «покращення життя вже сьогодні» і дешевий газ. Натомість все відбулося навпаки - ціни зростають щодня, з 1 квітня вкотре ціна на газ для населення піднялася на 50%. Звідси висновок лише один - той, хто продає свою свободу, і обіцяного окрайця хліба ніколи не матиме. Він завжди лишатиметься голодним рабом".


Свободівці показали театралізоване дійство "Космічні гастролі кремлівського гебіста": до Януковича, який розмірковував, чим би йому зайнятися, адже всі опозиціонери вже сидять, приїхав «Путін» контролювати, як «Янукович» здає інтереси України. Погрожував, якщо той не погодиться на вступ до Митного союзу, відібрати у нього Межигір’я :) Врешті-решт імперські амбіції Путіна досягли космічних масштабів – оскільки сьогодні день космонавтики, він вирішив розширити свою імперію у Космосі. Тут з’явився «Черновецький», який зі своєю «молодою командою» вже рік, як у космосі :) Він пропонує взяти Януковича з собою, а якщо той боїться, то хай спробує "чарівного порошку" :) І невідомо, чим би це закінчилося, але тут з’явилися бандерівці, вручили персонажам космічну ракету і копняками відправили всіх трьох у космос :)

Виступали заступники голови КМО ВО "Свобода" Руслан Андрійко і Юрій Ноєвий (Юрко, як завжди, закликав до революції), а також Сашко Аронець і білорус В’ячеслав Сівчик, який розповів, як погано стало жити білорусам після укладення митного союзу з Росією (валюту, наприклад, не дістанеш) і прозоро натякнув, що Кремль може бути причетний до вчорашнього теракту у Мінську. Всі казали про те, що після кожного візиту Путіна наша влада систематично і послідовно здає Кремлю державні інтереси України, і наголошували на необхідності її усунення.

На акції був присутній Олександр Місюра, який голодує за відставку Могильова. Йому сказали правоохоронці, щоб до 12-ї забирався з Банкової геть, а то буде затриманий. Він відповів, що піде, тільки якщо йому покажуть рішення суду.
(UPD: О.Місюру, як тільки закінчилася акція, недобровільно "переселили" з його речами подалі від Адміністрації, до будинку письменників).

Банкова, до речі, перекрита «у зв’язку з проведенням охоронних заходів». Дивно, що суд взагалі не заборонив антипутінську акцію...
Tags: путін, свобода, іллєнко
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 42 comments