Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

Фотозвіт із заочного судилища над Лисицею

Ставлю фотографій побільше, бо розумію, наскільки важливими і дорогими вони будуть потім для Ганни, коли вона вийде.
По ходу буду трохи коментувати. До речі, за ці фото нас з Круком мало не вивели. "Перепрошую, ваша честь, не будемо більше". Але всі потрібні кадри зроблено :)


Судді. Головуючий - Мороз Ігор Миколайович


Група підтримки у коридорі суду


Подружжя "братчиків" і Корчинський на задньому плані


Дмитро Корчинський


Вигляд з вікна. Кажуть, будівля апеляційного суду збудована на кістках - на Солом’янському цвинтарі.


Інший ракурс з вікна. Далеко ходити не доводиться :)


Дмитро Корчинський та Андрій Іллєнко. Живі емоції на обличчях - переживають.


Братчики


Нардеп Андрій Павловський та депутат Київської облради Андрій Іллєнко. Обоє намагалися взяти Ганну Сінькову на поруки, суд відмовив. Також були поруки від Парубія - аналогічно.
Павловський - просто супер-молодець, прочитав у мене на блозі про суд, покинув все і прийшов. Зараз має намір підтягати інших депутатів до визволення Ганни.


Павловський, Іллєнко, Корчинський. Янукович таки об’єднає всіх.

А, ще не сказала, де зроблені ці фото поганої якості - вони були дуже темні, я вручну їх висвітлювала - це у тамбурі між ліфтами, де нас усіх, включно з нардепом, закрили "космонавти", а самі стояли на варті. Вочевидь, проводили когось "особливо небезпечного". Ми всерйоз думали, що Лисицю. Але її у суд не привезли.


Вид на "космонавта" крізь маленьке віконечко


Мама


Тим часом "свободівці" пікетують суд під гаслом "Свободу політв’язням!". Виступали Руслан Андрійко і Микола Коханівський. Кажуть, що Коханівський сказав, що краще б Ганна роздовбала там 5-кутну зірку і залила вогонь із вогнегасника. Ну, йому видніше :)


Почалося судове засідання. Робимо з Круком папараційні фото.


Бабуся Ганни


Мама


Побратими


Павловський, Корчинський, Іллєнко. Судді заявили, що їхні клопотання про взяття на поруки недійсні, оскільки не завірені нотаріально. Павловський заперечив, що він же особисто присутній. Судді сказали йому, що він не є учасником судового засідання.


Прокурорка вимагала залишити запобіжний захід в силі, оскільки Сінькова нібито ухилялася від слідства і може робити це в подальшому. Хоча у справі немає жодної повістки і жодного документу про те, що Ганну хтось шукав і кудись викликав.

Тетяна, мама Ганни, вимагала від неї показати обличчя і назвати прізвище: "Я збираюся на вас позиватися, бо ви ввели в оману суд". Обидва прохання прокурорка поігнорувала. Обличчя весь час опускала (праворуч - моє фото, ліворуч - зроблене Тетяною на мобілку).
Коли суд закінчився, залишивши Ганну Сінькову у СІЗО (судді були у нарадчій кімнаті не більше хвилини! А після винесення рішення вислухали від присутніх все, на що заслуговують), ми спустилися до пікетувальників. Андрій Іллєнко, обурений не на жарт, казав про мажорів, які давлять людей, а потім в СІЗО не сидять і в найгіршому для них разі отримують "умовно".


Микола Коханівський і мама Ганни Сінькової


Ось що сказала Ганнина мама: ""Прокурор сказала: "Я заперечую проти зміни покарання, бо Сінькова Ганна вчинила тяжкий злочин і не з’являлася на виклики слідства". Я заявляю, що жодного виклику слідства, жодної повістки не було. Було замовлення депутатів-комуністів, які спеціально вели до того, щоб трошки вичекати і її посадити. Вони розуміють, що посадити її нема за що. Але є замовлення досить сильне. І мені слідчий (Дмитро Цуркан - О.Б.) відкритим текстом каже: "На мене тиснуть, я не ідіот і розумію, що її нема за що тримати, але на мене тиснуть вітренківці, антифашистський комітет, депутати-комуністи і соціалісти. І ще міжнародні організації російські, яких я вам не можу назвати. Навіть якщо спільнота буде валити все на мене, все одно я вам не скажу, хто це такі".

Tags: братство, корчинський, політв’язні, свобода, суд, іллєнко
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 64 comments