Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

"ЯНК, ПНХ!"

Поки я швиденько готую для публікації фото із заочного судилища над Лисицею, помилуйтеся креативом - прислали щойно: активісти руху "Ми всі" запроваджують нове гасло і новий візуальний месідж: "ЯНК, ПНХ!". Імхо, супер :)
А яке у них гасло, до речі: "Ми не раби - рабі німі". Не знаю, знають вони про це чи ні, але це рядок з пісні Василя (Живосила) Лютого: "Ми не раби! Раби німі, а ми співаєм пісні!".

Ось їхнє звернення:
"Українці послали Януковича на три літери

В рамках кампанії «Ми всі» було проведено акцію, де було вказано напрямок руху президента. На дніпровській набережній Києва було нанесено графіті із текстом «Януковича на ЙУХ!». Також подібні написи з’явилися і в інших місцях міста.

Попри те, що сам голова держави дедалі більше віддаляється від народу, і з висоти свого вертольота не побачить адресованого йому повідомлення, його побачать звичайні пересічні громадяни, які зрозуміють, що вони не єдині в своєму протесті проти режиму. А також дане графіті добряче дратуватиме підконтрольних Януковичу чиновників та правохоронців.

Всім, хто підтримує запропонований президентові напрямок руху і бажає приєднатися до акції, ініціатори кампанії пропонують взяти собі значок із «закодованим» посланням президенту — «ЯНК, ПНХ!». Значок можна дістати безкоштовно, написавши на нашу електронну скриньку (my.vsi.ua@gmail.com) чи зателефонувавши, і почепити на сумку чи одяг.

Ми всі закликаємо підтримати протест проти режиму будь-якими можливими методами.

Tags: агітація, прикол, пропаганда, янукович
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 36 comments