Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

Збір коштів для політв’язнів10 квітня 2011 року у Києві біля Головпоштамту Комітет Визволення Політв’язнів провів акцію по збору коштів для хлопців, які сидять в Запорізькому СІЗО, та дівчини-політв’язня Ганни Сінькової, яку звинувачують за статтею 297 ч.2 (до 5 років позбавлення волі).

На акції Микола Коханівський звернувся до українців такими словами: ««Українцю, чи краще тобі стало жити? Так ось, не плекай марної надії, почни боротьбу з того, що підтримай своїх братів-українців, що опинилися в лещатах новітньої репресивної машини. Тільки в твоїх руках доля твого народу! Не бійся! Захисти репресованих українців!».

Всі зібрані кошти були передані представникам ув’язнених.

Не дивлячись на несприятливу погоду (сніг та дощ), люди допомагали нам роздавати листівки, збирати кошти, а також підписували заяву - звернення до ГПУ з вимогою порушити кримінальну справу по незаконному встановленню пам’ятника Сталіна.

Нагадаємо, що з початком 2011 року, активно переслідуються активісти політичних партій та громадських організацій, підприємці, журналісти та позапартійні особи, які не погоджуються і не хочуть визнавати владу окупаційного режиму.

Кожен з Вас може допомогти політв’язням: пожертвувати кошти на адвокатів та передачі у СІЗО, поповнивши банківські картки, розповсюджувати в інтернеті, на вулиці, в учбових закладах, церквах і т.д. інформацію про ув’язнених або зателефонувати за номером (099) 369-50-76, (093) 050-26-48 і дізнатись, як ще Ви можете допомогти.

Юля Смірнова

Телефон мами Ганни Сінькової:
093-273-53-90 Тетяна


Tags: політв’язні
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 33 comments