Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

Держдеп заступився

Державний департамент США (той самий Госдеп, який нібито платить гроші усім, хто проти загарбання своїх держав путінською імперією :), оприлюднив доповідь про дотримання прав людини у світі за 2010 рік, зокрема, в Україні. Американці вважають, що права людини у нас під загрозою.

Моє прізвище теж потрапило у цю доповідь: "On March 27, police in Kyiv questioned blogger Olena Bilozerska about her coverage of demonstrations by opposition activists the previous month. Police searched her apartment and computer. Bilozerska asserted that she was a registered journalist and therefore the search was illegal; her attempt to file a legal complaint was denied".

Звісно, я вдячна американцям, але така ситуація, хочете вірте, хочете ні, мене не тішить, а страшенно дратує.
По-перше, мені дуже не до вподоби "слава жертви". Бути відомою, як "та сама журналістка, у якої менти вилучали комп’ютери" - бррр... Хочеться все-таки чимось більш суттєвим запам’ятатися людям. Наприклад, домогтися посадки в тюрму кількох катів у погонах - це як мінімум :)

По-друге, всі оці моменти дуже боляче б’ють по міжнародних рейтингах нашої держави. Щоразу, як звертаєшся по допомогу на Захід, відчуваєш себе мало не зрадником. Але що робити, якщо державні інтереси зраджують наші можновладці, плюючи на свій народ? Мені, як і кожній нормальній людині, сідати в тюрму за сфабрикованим звинуваченням зовсім не хочеться, то й відбиваюся усім, що трапляється під руку - Держдеп так Держдеп, не до Кремля ж звертатися.
Сумно це все...
Tags: спроби припинити мою діяльність, сша, я
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 32 comments
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →