Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

Апеляційний суд по запобіжному заходу для Ганни Сінькової

В понеділок 11 квітня о 10.40 в Апеляційному суді міста Києва (вул. Солом'янська, 2 а) відбудеться засідання по мірі запобіжного заходу щодо Ганни Сінькової, яку звинувачують у смаженні яєчні на Вічному вогні і яка сидить зараз у Лук’янівському СІЗО.
Прохання до всіх прийти і підтримати Ганну!


http://bratstvo.info/bratstvo-text-23744.html

UPD: Прибув лист від Ганниної мами:
Друзі!
11 квітня (понеділок) о 10.40 відбудеться засідання Київського Апеляційного суду по справі запобіжного заходу для активної радикальної діячки молодіжного руху, моєї дочки Сінькової Ганни.
Апеляційний суд знаходиться по вул. Солом’янській, 2а, що є в районі Солом’янської площі (високий будинок) м. Києва.
Оскільки на постійних допитах без присутності адвоката їй нав'язують думку, що про неї всі забули, тож з нею зараз можуть зробити, що захочуть, і ніхто не вступиться, я прийняла нелегке для себе рішення дати розголос про час і місце суду.

Адвокат є іншої думки, але всі, хто знає Аню - зрозуміють, що для неї не таке важливе рішення цього суду, як підтримка побратимів. Тим більше, що на першому суді нерозголос не допоміг.

Навіть, якщо апеляційний суд вирішить залишити міру запобіжного заходу незмінною (Лук’янівське СІЗО), то в будь-якому разі наступна справа за адвокатами і політиками, а зараз їй потрібна підтримка друзів.

Для тих, хто не в курсі, нагадую, що Сінькову Ганну заарештовано за смаження яєчні на вічному вогні в грудні минулого року. Посил акції був такий, що якщо в країні дорожчає газ, то на ті 300 000 грн., які щомісяця коштує цей вічний вогонь, краще би допомогли решткам ветеранів.
Комуністи тримають цю справу на контролі, намагаючись домогтися максимального терміну ув’язнення (до 5 років), долучились до цього антифашистський комітет, СПУ, вітренківці і всі промосковські громадські організації.

Так само нагадую, що монумент так званої слави не є насправді могилою невідомого солдата, а є пропагандистською спорудою, для совкових заходів. Для того варто почитати історію спорудження пам’ятника.
З повагою, Тетяна.

Tags: анонси, політв’язні, репресії, суд
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 87 comments