Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

Акція "Вища освіта - біг з перешкодами" (фото)

Сама, на жаль, не змогла бути присутньою, тому розміщую тут реліз і фото, прислані рухом "Відсіч" - організаторами акції.


У понеділок, 28 березня, біля Львівського національного університету імені Івана Франка та Національного університету "Львівська політехніка" відбувся біг із перешкодами за вищу освіту, в рамках кампанії "Проти деградації освіти". Студенти розпочали серію акцій, щоб показати негативи останньої редакції законопроекту "Про вищу освіту" зокрема та законотворчої політики Міністерства освіти і науки, молоді та спорту в цілому.

Студентам було запропоновано зіграти у гру: пройти шлях до своєї вищої освіти, долаючи перешкоди, які нам хоче підсунути МОНМС. Мета гри - отримати 1 кг "диплом-печива", з якими на фініші студентів чекав МОНСтр у масці козла. Деякі студенти, які не могли перестрибнути, могли дати ведучому символічний хабар, і той проводив їх повз перешкоди.

"Насправді пройти всі ці перешкоди виявилось дуже непросто. Міністр освіти випробовує наші нерви, він грається з вогнем, бо студенти не будуть мовчати, коли їхні права хочуть настільки звузити", - каже студент Андрій Щербак, що виграв свій кілограм печива, давши ведучому хабара.

"Вища освіта в Україні скоро стане недоступною для звичайних українців. Скорочення держзамовлення, підвищення плати за навчання протягом року, відпрацювання бюджетниками "безкоштовної освіти" та багато інших інновацій
табачників призведе до того, що українська освіта стане таким собі бігом із перешкодами, де виші стануть осередками корупції, а не знань", - говорить ведучий акції, активіст Громадянського руху "Відсіч", Юрій Шивала.

На думку організаторів акції, політика Міністерства освіти спрямована не на підвищення рівня знань студентів, а на комерціалізацію освіти.

Такі акції відбудуться також у середу, 30 березня, о 12:20 біля Львівського державного аграрного університету та у четвер, 31 березня, о 13:45 біля Національного лісотехнiчного університету.
Tags: молодь, навчання, студенти, табачник
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 5 comments