?

Log in

No account? Create an account
липень 2019   01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31
Фронт зима

"Автомайдан" у Києві (фото)

Posted on 2011.03.25 at 19:34
Tags: ,
Оскільки незабаром я планую написати про Автомайдан статтю, а ще тому, що запізнююсь на чергову зустріч, багато зараз писати не буду.
Ну, що. Всі знають, що із міст Львів і Луганськ виїхали назустріч 2 автоколони і зустрілися сьогодні у Києві на Європейській площі. Вони їхали кілька днів, з багатьма зупинками, проводили у містах України велелюдні мітинги. Деінде їх намагалася не пропустити міліція, але врешті-решт зустріч і об’єднання відбулися.

На початку машин у колонах було менш ніж 10 у кожній, але поки доїхали до Києва (принаймні, так було оголошено), західна колона налічувала біля 100 машин, східна біля 60.
Щодо кількості людей - на початку зустрічаючих було кілька десятків, коли ж усі об’єдналися, то людей стало, за підрахунками деяких журналістів, "до тисячі". Як на мене - до 500. Прапори були лише державні і підприємницьких та трохи громадських об’єднань, партійних прапорів не було.
Цікаво, що цього разу протест був не суто підприємницьким - у ньому взяли участь лікарі, вчителі, студенти, люди інших професій.

Люди тримали в руках "червоні картки владі" з вимогами до неї, а також фотоплакати, що паплюжили Януковича і Азарова, порівнюючи їх з Гітлером, Сталіним і один з одним :) Особливо багато було креативів на тему "кровосісів". Наскільки я зрозуміла, цим відзначились активісти "Спільної справи".

Молодь з руху "Відсіч", як завжди, була у синьо-жовтих прапорах на плечах і з барабанами. Під ці барабани автоколони і в’їхала на Європейську, коли вимкнулася озвучка. Періодично просуванню машин перешкоджали ДАІшники, але врешті-решт всі проблеми були подолані. Шкода тільки, що машини з колони трохи губилися на тлі величезної кількості інших автівок.
А ще - центром міста їздила колона "Молодих регіонів", ще й примудрилася приїхати попереду однієї з колон Автомайдану :)

Промови були щирими і запальними. З нардепів чула Королевську, яка погрожувала, що якщо влада не почує бібікання машин, вона почує гудки страйкуючих заводів. Можливо, виступав Волинець, принаймні, він був присутній. Решта виступаючих - учасники автопробігу: голова Східної колони Ігор Запрудський та інші. Що західняки, що східняки (не завжди зрозумієш, хто де) раділи братанню і запекло лаяли владу за антинародну політику. Східняки при цьому присягалися, що у них там у Луганську ТАК ненавидять Януковича!.. Час від часу лунало скандування "Схід і Захід разом!", також прості люди вигадували кричалки просто по ходу: "Землю - народу! Луценку - свободу!". Ну і, звісно ж, "Банду геть!". Усе це відбувалося під дуже противним мокрим снігом.

Шкода, я не могла залишитись до кінця мітингу, бо о першій почався пікет біля білоруського посольства.

Закінчився мітинг прийняттям резолюції і ультиматуму до влади, в якому вимагається припинити репресії проти учасників антиподаткового Майдану, притягнути до кримінальної відповідальності посадовців, винних у завданні державі збитків через запровадження Податкового кодексу та інших законодавчих актів, відставка уряду Азарова, скасування законів, прийнятих з порушенням Конституції, створити робочі групи для розробки проекту нового Податкового кодексу.
У разі невиконання цих вимог протягом місяця, учасники Автомайдану обіцяють сформувати спочатку комітети народного контролю у регіонах, а потім на їх основі "скликати народне віче з метою повернути владу народу України в рамках діючої Конституції, провести мобілізацію кращих синів і дочок України для наведення правопорядку у державі".

Планувалося, що після мітингу на Європейській колони поїдуть на Банкову і навіть (про це оголошували активісти КУПР) перекриють там підступи до Адміністрації Президента. Але з невідомих мені причин, про які, втім, неважко здогадатися, на Банкову було вирішено їхати колись потім.

Comments:


sotnyk
sotnyk at 2011-03-25 18:08 (UTC) (Посилання)
Я тобі на укр.нет. фоти кинув.
ANT
velmyshanovnyi at 2011-03-25 18:40 (UTC) (Посилання)
Привіт
кинь мені velmyshanovnyi@gmail.com я до загального архіву заллю

https://picasaweb.google.com/velmyshanovnyi/20110325_avtoprobig
sotnyk
sotnyk at 2011-03-25 18:59 (UTC) (Посилання)
То я кинув "особисті" (портрет) А загальні - на моєму ЖЖ. Але скину дещо й тобі, з того, що не викладав у блоґ.
(Deleted comment)
Уго Чавес
bolshoi at 2011-03-25 18:31 (UTC) (Посилання)
+1. Луценко тут не при чем. Человек своей некомпетентностью и глупостью наработал на реальный срок, ни капельки его не жаль.
yes1111
yes1111 at 2011-03-25 19:06 (UTC) (Посилання)

Прес-конференція Юлії Тимошенко до роковин правління

Можливо, за суто формальними критеріями, Луценка варто було б і посадити. Але що ж тоді робити з Могильовим, Пшонкою і рештою його "обвинувачів" та їхніх патронів, з огляду на масштаби їхніх злочинів та зловживань, порівняно з гріхами Луценка? Розстріляти? Четвертувати? Підсмажити на малому вогні? Повідпилювати голови іржавим велосипедним ціпком?
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska at 2011-03-25 20:17 (UTC) (Посилання)

Re: Прес-конференція Юлії Тимошенко до роковин правлінн

+1000!
derschwarzetod
derschwarzetod at 2011-03-25 21:17 (UTC) (Посилання)

Re: Прес-конференція Юлії Тимошенко до роковин правлінн

То все сильно быстро. Намазать дупу медом и на муравейник.

Не забудьте про прямую интернет-трансляцию всего вышеперечисленного LOL
Чорний БoяністЪ®
none_smilodon at 2011-03-25 19:11 (UTC) (Посилання)

дешевки

Перекладаю з натужно-піонерської мови замітки: автомайдан ганебно провалився.

Смішать фотки, де більшість "активістів" автомайдану - пішоходи.

(Анонімно) at 2011-03-25 19:36 (UTC) (Посилання)

Re: дешевки

Рух "відсіч" - проект грантожера свистовича. Ліберастів треба гнати з усіх акцій поганою мітлою, бо вони - найпідступніші провокатори.
bartalomeo
bartalomeo at 2011-03-25 20:02 (UTC) (Посилання)
Оленка, в мене в блозі є й твоя фотографія з акції, як хочеш, то можеш взяти отуточки http://bartalomeo.livejournal.com/180604.html
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska at 2011-03-25 20:16 (UTC) (Посилання)
Дякую!
(Deleted comment)
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska at 2011-03-26 19:40 (UTC) (Посилання)

Re: А що значать два кільця на пальцях лівої руки?

Абсолютно нічого вони не означають. Крім того, що я люблю срібні кільця :) От прямо зараз у мене їх на руках 6 штук.

Хоча ні, саме ці два кільця означають. На тому, що на безіменному, написано "Спаси и сохрани", а на тому, що на середньому, "Пресвятая Богородица, спаси нас!". Обидва настільки затерті, що написи вже погано читаються.
biryuk_tmb
biryuk_tmb at 2011-03-26 08:38 (UTC) (Посилання)

Почему мало народа?

Вы в своем блоге даете правильный ответ -- людям уже надоели пустые манифестации.
Манифестующие получают деньги за свою манифестацию, корреспонденты -- за то, что этих манифестующих снимают и высвитлюють. И все довольны. И получается некая замкнутая система, к реальной жизни не имеющая никакого отношения.
(Deleted comment)
yes1111
yes1111 at 2011-03-26 00:51 (UTC) (Посилання)

Re: Соборна Україна у висвітленні пані Ганни Герман

Стара гебешна хвойда хоче навчити нас любові та єдності? O tempera! O mores!
(Deleted comment)
yes1111
yes1111 at 2011-03-27 00:49 (UTC) (Посилання)

Якби результатом став розрив умістилища...

Та якби ж то... Скоріше б вони там всі порепали - і окремо взяте вмістилище, і партія окремо взятого регіону в повному складі!
(Анонімно) at 2011-03-26 14:35 (UTC) (Посилання)

Всім кучмістам!

Як би там не було, хто б що не говорив, а майор Мельниченко справжній герой!
В нього було все - прсетижна високооплачувана робота, спокійне і безпечне життя, натомість він ризикував власним життям записуючи ті плівки, потім переховувався закордоном і понині його життю загрожує небезпека і він ходить із охороною, такого не побажаєш нікому!
Хтось каже, що він записував не із моральної точки зору, а що він хотів розбагатіти на цьому? Мотив лише йому відомий, але те що його справа зіграла величезну роль у майбутній свободі слова і перемозі Помаранчевої революції це факт беззаперечний.
І те що зараз його критикують різні яценюки, геращенки та інша псевдоопозиція робить його ще моральнішим. Це ж треба до такого було додуматись Яценюку щоб почати захищать Кучму!!!
Я розчарований в усіх політиках зараз. Опозиція брехлива і зрадлива, влада кримінальна і безнадійна. Розчарований і в Анатолії Гриценко за те, що він має такий малий рейтинг іне зможе стати наступним президентом. Не хочу замість зека яценюків, тимошенок, тігіпків....Хочу такого господарника як Лукашенко, який не дав би розграбувати країну олігархії і тримав би все в державній власності, але в той же час був би на відміну від Лукашеко за свободу слова і національні інтереси. Таких зараз не може пропустити той окупаційний ефірний фільтр олігархії, тому й просуває нам свою керовану опозицію.
(Анонімно) at 2011-03-26 15:01 (UTC) (Посилання)

Автомайдан

О том, как во Львове провожали участников автопробега смотрите здесь http://www.youtube.com/watch?v=wesPd81tvyQ Львовская милиция не создавала НИКАКИХ проблем участникам митинга и движению около 50 автомобилей через центр Львова, а наоборот сопровождала колонну на служебной машине...Респект и нам, и им!!! Особенно впечатлили очень медленно едущие и сигналящие 42 фуры, которые поддержали эту акцию..(в конце ролика)
Previous Entry  Next Entry