Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

"АвтоМайдан" - автопробіг протесту

Думаю, всі вже знають, що сьогодні з міста Львів і міста Луганськ стартував Автопробіг протесту, який завершиться 25 березня у Києві. Зі Львова виїхало 8 автомобілів, з Луганська - 7. Як бачимо, Янукович і його урядовці продовжують свою святу справу - об'єднують Україну. Проти себе.

Ось коротенький реліз акції:
Всеукраїнська акція-автопробіг "Автомобільний марш протесту Україною" пройде під гаслом "Відбери в олігархів Україну, поверни її громадянам!".
Дві автоколони вирушать на Київ 21 березня о 12.00 одночасно з Луганська і Львова.
Західна колона пройде маршрутом Львів-Луцьк-Нетішин-Славута-Хмельницький-Вінниця-Гайсин-Умань-Тальне-Біла Церква-Київ. Східна – маршрутом Луганськ-Алчевськ-Северодонецьк-Запоріжжя-Дніпропетровськ-Кривий Ріг-Полтава-Чернігів-Київ.
Закінчиться автопробіг 25 березня мітингом у Києві о 12.00 на Європейській площі біля Українського дому.

У мене зараз обмежений Інет, мені важко відстежувати перебіг акції. Більш-менш стежу за сторінкою автопробігу на Фейсбук. Фото можна подивитися тут.

Резолюція Всеукраїнського Автомайдану
21 березня – 25 березня


Прийнято в рамках автопробігу Львів – Київ – Луганськ у місті ___________________

У жовтні – листопаді минулого року обурене підприємництво вийшло на майдани України з вимогами відставки некомпетентного уряду, збереження прийнятних умов для малого бізнесу та відставки депутатів – кнопкодавів. Вимоги підприємців підтримали вільні профспілки, студентські та ветеранські організації.

Обманутий візитами «телевізійної ввічливості» керівників держави, розщеплений штрейкбрехерами та засланцями ззовні підприємницький рух взяв невелику паузу на холодні зимові місяці, вдихнув глибоко у себе свіже повітря української весни і продовжує свою праведну боротьбу. Ця боротьба - не лише за підприємницькі права. Ми разом з усіма іншими верствами нескореного українського народу піднімаємо високо над головами негідних вітчизняних владоможців обпльовану ними нашу Українську Конституцію, наші права.

Сьогодні їх у нас вирішили відібрати. Право на працю, право на судовий захист, право на житло, право на свободу зібрань і навіть право реального вибору депутата стають для українців все більш недосяжними.

Знахабніле чиновництво в особі Азарова, Тигіпка, Бродського з полками вітчизняних підспівувачів хоче перетворити українське підприємництво на армію потенційних безробітних та емігрантів, табачники та національні манкурти пнуться перетворити молодь у покірне безіменне та безлике попкорн - середовище, а науковців - у засмиканих бюрократією маріонеток, що позбавляє Україну майбутнього.

Пенсійна реформа виглядає звичайним грабунком літніх людей та лобіюванням інтересів конкретних фінансових структур. Трудовий кодекс зробить найманого працівника покірним рабом, а житловий дозволить його викинути на вулицю будь – якому пройдисвіту.

Ми, підприємці,студенти, ветерани, шахтарі, робітники, вчителі та лікарі висловлюємо свій категоричний протест проти дій такої влади та не визнаємо її легітимність. Не може бути легітимною влада, чиєю повсякденною практикою є порушення Конституції, зокрема статті 22, яка чітко проголошує: "При прийнятті нових законів або внесенні змін до чинних законів не допускається звуження змісту та обсягу існуючих прав і свобод".

Вимагаємо:
- забезпечити функціонування системи освіти, яка слугуватиме національним інтересам України;
- здійснення реформ адміністративної та судової системи на засадах верховенства права;
- припинити репресії зокрема проти організацій та осіб, єдиною «провиною» яких є прагнення відстояти свої конституційні права (список репресованих додається);

- створити слідчу комісію і розслідувати системні факти порушення прав людей;
- перенести запровадження Податкового кодексу на 01.01.2012 року. До цього часу доопрацювати його, для чого створити робочу групу за участі представників підприємництва;
- повернути можливості нормальної роботи підприємців – спрощенців з юридичними особами;
- встановити законодавчо добровільність сплати єдиного соціального внеску;
- включити землю в ринковий обіг через оренду, а не через продаж. Продавати
хліб, а не землю;

- всебічного сприяння українським банкам, які працюють на інтереси економіки
України, суспільства та громадян;
- реформування пенсійної системи не за рахунок пограбування народу, в т.ч. малого та середнього бізнесу, а за рахунок прозорості використання коштів Пенсійного фонду, кардинального зменшення вилки між найбільшими та найменшими пенсіями, персоніфікації пенсійної системи. Збільшення пенсійного віку впроваджувати лише в разі відповідного збільшення тривалості життя;

- суттєвого доопрацювання проектів Трудового та Житлового кодексів із залученням до цієї роботи вільних і незалежних профспілок та громадських організацій;
- негайної відставки уряду Азарова!

Підтримуємо:
- проект Закону «Про спрощену систему оподаткування», розроблений Радою підприємців при Верховній Раді України
Ми вкотре називаємо Президенту, Верховній Раді та Уряду реальні і справедливі джерела наповнення бюджету та Пенсійного фонду:

- Забезпечте справедливу сплату податків надвеликим бізнесом, який, зловживаючи своєю близькістю до державних органів влади, дотепер уникає цього. Хай він переводить свої кампанії, зареєстровані на Кіпрі, Віргінських островах та в інших офшорах, в Україну і сплачує податки тут.
- Продайте державні маєтки, дачі, резиденції, дорогі службові авто, спецготелі та санаторії
на відкритих аукціонах.

Вкотре повторюємо: ми не крали державне майно і не купували його за безцінь.
Ми утримуємо сім'ї, ростимо дітей, сплачуємо податки.
Ми – народ, який відповідно до Конституції є єдиним джерелом влади, який наймає цю владу для того, щоб вона виконувала Конституцію і ефективно захищала наші права. Якщо вона цього не робить – маємо повне право і обов'язок замінити недолугого і злодійкуватого найманого працівника на іншого.
Не сійте вітер, бо пожнете бурю!


Як бачимо, цього разу учасники автопробігу висунули політичні вимоги. От якби ще й їх трохи більше до Києва приїхало, і не пересварилися б вони, і не почали б знову пити чайок з Януковичем, а поставили першою вимогою відставку уряду Азарова - от тоді була б гарантія, що їх не звинуватять у тому, що вони колесами своїх машин попсували асфальтове покриття Хрещатику, і тепер воно по всій довжині підлягає заміні, чим нанесено шкоду в особливо великих розмірах...

Tags: луганськ, львів, підприємці, транспорт, уряд
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 16 comments