?

Log in

No account? Create an account
липень 2019   01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31
Фронт зима

"АвтоМайдан" - автопробіг протесту

Posted on 2011.03.21 at 21:34
Tags: , , , ,
Думаю, всі вже знають, що сьогодні з міста Львів і міста Луганськ стартував Автопробіг протесту, який завершиться 25 березня у Києві. Зі Львова виїхало 8 автомобілів, з Луганська - 7. Як бачимо, Янукович і його урядовці продовжують свою святу справу - об'єднують Україну. Проти себе.

Ось коротенький реліз акції:
Всеукраїнська акція-автопробіг "Автомобільний марш протесту Україною" пройде під гаслом "Відбери в олігархів Україну, поверни її громадянам!".
Дві автоколони вирушать на Київ 21 березня о 12.00 одночасно з Луганська і Львова.
Західна колона пройде маршрутом Львів-Луцьк-Нетішин-Славута-Хмельницький-Вінниця-Гайсин-Умань-Тальне-Біла Церква-Київ. Східна – маршрутом Луганськ-Алчевськ-Северодонецьк-Запоріжжя-Дніпропетровськ-Кривий Ріг-Полтава-Чернігів-Київ.
Закінчиться автопробіг 25 березня мітингом у Києві о 12.00 на Європейській площі біля Українського дому.

У мене зараз обмежений Інет, мені важко відстежувати перебіг акції. Більш-менш стежу за сторінкою автопробігу на Фейсбук. Фото можна подивитися тут.

Резолюція Всеукраїнського Автомайдану
21 березня – 25 березня


Прийнято в рамках автопробігу Львів – Київ – Луганськ у місті ___________________

У жовтні – листопаді минулого року обурене підприємництво вийшло на майдани України з вимогами відставки некомпетентного уряду, збереження прийнятних умов для малого бізнесу та відставки депутатів – кнопкодавів. Вимоги підприємців підтримали вільні профспілки, студентські та ветеранські організації.

Обманутий візитами «телевізійної ввічливості» керівників держави, розщеплений штрейкбрехерами та засланцями ззовні підприємницький рух взяв невелику паузу на холодні зимові місяці, вдихнув глибоко у себе свіже повітря української весни і продовжує свою праведну боротьбу. Ця боротьба - не лише за підприємницькі права. Ми разом з усіма іншими верствами нескореного українського народу піднімаємо високо над головами негідних вітчизняних владоможців обпльовану ними нашу Українську Конституцію, наші права.

Сьогодні їх у нас вирішили відібрати. Право на працю, право на судовий захист, право на житло, право на свободу зібрань і навіть право реального вибору депутата стають для українців все більш недосяжними.

Знахабніле чиновництво в особі Азарова, Тигіпка, Бродського з полками вітчизняних підспівувачів хоче перетворити українське підприємництво на армію потенційних безробітних та емігрантів, табачники та національні манкурти пнуться перетворити молодь у покірне безіменне та безлике попкорн - середовище, а науковців - у засмиканих бюрократією маріонеток, що позбавляє Україну майбутнього.

Пенсійна реформа виглядає звичайним грабунком літніх людей та лобіюванням інтересів конкретних фінансових структур. Трудовий кодекс зробить найманого працівника покірним рабом, а житловий дозволить його викинути на вулицю будь – якому пройдисвіту.

Ми, підприємці,студенти, ветерани, шахтарі, робітники, вчителі та лікарі висловлюємо свій категоричний протест проти дій такої влади та не визнаємо її легітимність. Не може бути легітимною влада, чиєю повсякденною практикою є порушення Конституції, зокрема статті 22, яка чітко проголошує: "При прийнятті нових законів або внесенні змін до чинних законів не допускається звуження змісту та обсягу існуючих прав і свобод".

Вимагаємо:
- забезпечити функціонування системи освіти, яка слугуватиме національним інтересам України;
- здійснення реформ адміністративної та судової системи на засадах верховенства права;
- припинити репресії зокрема проти організацій та осіб, єдиною «провиною» яких є прагнення відстояти свої конституційні права (список репресованих додається);

- створити слідчу комісію і розслідувати системні факти порушення прав людей;
- перенести запровадження Податкового кодексу на 01.01.2012 року. До цього часу доопрацювати його, для чого створити робочу групу за участі представників підприємництва;
- повернути можливості нормальної роботи підприємців – спрощенців з юридичними особами;
- встановити законодавчо добровільність сплати єдиного соціального внеску;
- включити землю в ринковий обіг через оренду, а не через продаж. Продавати
хліб, а не землю;

- всебічного сприяння українським банкам, які працюють на інтереси економіки
України, суспільства та громадян;
- реформування пенсійної системи не за рахунок пограбування народу, в т.ч. малого та середнього бізнесу, а за рахунок прозорості використання коштів Пенсійного фонду, кардинального зменшення вилки між найбільшими та найменшими пенсіями, персоніфікації пенсійної системи. Збільшення пенсійного віку впроваджувати лише в разі відповідного збільшення тривалості життя;

- суттєвого доопрацювання проектів Трудового та Житлового кодексів із залученням до цієї роботи вільних і незалежних профспілок та громадських організацій;
- негайної відставки уряду Азарова!

Підтримуємо:
- проект Закону «Про спрощену систему оподаткування», розроблений Радою підприємців при Верховній Раді України
Ми вкотре називаємо Президенту, Верховній Раді та Уряду реальні і справедливі джерела наповнення бюджету та Пенсійного фонду:

- Забезпечте справедливу сплату податків надвеликим бізнесом, який, зловживаючи своєю близькістю до державних органів влади, дотепер уникає цього. Хай він переводить свої кампанії, зареєстровані на Кіпрі, Віргінських островах та в інших офшорах, в Україну і сплачує податки тут.
- Продайте державні маєтки, дачі, резиденції, дорогі службові авто, спецготелі та санаторії
на відкритих аукціонах.

Вкотре повторюємо: ми не крали державне майно і не купували його за безцінь.
Ми утримуємо сім'ї, ростимо дітей, сплачуємо податки.
Ми – народ, який відповідно до Конституції є єдиним джерелом влади, який наймає цю владу для того, щоб вона виконувала Конституцію і ефективно захищала наші права. Якщо вона цього не робить – маємо повне право і обов'язок замінити недолугого і злодійкуватого найманого працівника на іншого.
Не сійте вітер, бо пожнете бурю!


Як бачимо, цього разу учасники автопробігу висунули політичні вимоги. От якби ще й їх трохи більше до Києва приїхало, і не пересварилися б вони, і не почали б знову пити чайок з Януковичем, а поставили першою вимогою відставку уряду Азарова - от тоді була б гарантія, що їх не звинуватять у тому, що вони колесами своїх машин попсували асфальтове покриття Хрещатику, і тепер воно по всій довжині підлягає заміні, чим нанесено шкоду в особливо великих розмірах...


Comments:


(Deleted comment)
Adler
valeriyshmakov at 2011-03-21 22:21 (UTC) (Посилання)
ніфіга це не Юлькин проект. Я знаю кількох організаторів. Просто одній частині люду це справді потрібно, а іншим просто в політику захотілось побавитись. Такшо скоро і ви станете свідками як цих а-ля громадських рухів як гриби після дощу почнуть зявлятися нові партії.
До-речі, фоторепортаж з заходу тут: http://mediastar.net.ua/10672-z-lvova-startuvav-avtomoblniy-marsh-protestu-rushay-brate-chas-vstavati.html
(Анонімно) at 2011-03-22 00:00 (UTC) (Посилання)

Зека геть!

ТАКОГО ЯНУКОВИЧА ВЫ ЕЩЕ НЕ ВИДЕЛИ:
http://www.youtube.com/watch?v=kw2PzHqOpQI
kostyantyn1979
kostyantyn1979 at 2011-03-22 14:37 (UTC) (Посилання)
Запросто Юльчин. Як вона вже всім остогидла зі своїми жидівськими балаганами!
Arsen Yakovenko
Arsen Yakovenko at 2011-03-21 21:27 (UTC) (Посилання)
Інтернет-ЗМІ вказують як місце проведення київської акції Софійський майдан. Чи Ви не помилилися з Європейською площею?
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska at 2011-03-22 10:10 (UTC) (Посилання)
Я брала інфу з їхнього прес-релізу. Можливо, щось змінилося, треба буде уточнити.
(Deleted comment)
(Анонімно) at 2011-03-22 00:04 (UTC) (Посилання)

Re: Маршрут з Луганську - через Сіверодонецьк

слухай, твої повчання щодо того на якій мові вчитися і спілкуватися є недоречними. Це нікому нецікаво і нічого не дає. Щось вагоміше пиши, бо схожий на троля стаєш
kostyantyn1979
kostyantyn1979 at 2011-03-22 14:33 (UTC) (Посилання)

Re: Маршрут з Луганську - через Сіверодонецьк

Ніколка Какашкін і є троль. Божевільний старий пер... передовик (бо до всього має лише передній інтерес) звідтам.
Adler
valeriyshmakov at 2011-03-21 22:26 (UTC) (Посилання)
А ше сьогодні у Львові був 5-ти тисячний мітинг освітян. http://ukrafoto.com/reportages.php?id=7635 А завтра вони збираються в Києві. По-мойму це важливіша подія чим десяток іномарок з прапорцями
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska at 2011-03-22 10:12 (UTC) (Посилання)
На жаль, я не в Києві зараз, не потрапляю на мітинг освітян... :(
biryuk_tmb
biryuk_tmb at 2011-03-21 22:36 (UTC) (Посилання)

Бред какой-то...

Машины только стартовали, до майдана еще несколько дней пути, а организаторы уже резолюцию этого майдана публикуют...
А, с другой стороны, если резолюция уже опубликована, так на хрена тогда бензин тратить?
(Анонімно) at 2011-03-22 00:01 (UTC) (Посилання)

Питання до Оленки

Я помітив уже давно, що по трьом провідним каналам щотижня ідуть із повторами щось типу агітаційних роликів за участі ВО Свобода.Такі ролики свого часу використовувала Компартія,я ка володіла повністю телебаченням, свого часу і Гітлер настроював правильно зробленими пропагандистськими роликами людей на підтримку своєї ідеології, головне правильно підібрати матеріали, фотки, музику відповідну і змонтувати коментарі різних людей в різний час. На свідомість людей діє ще й як!
По 5 каналу - передача "Народний контроль"
По ТВі (а раніше по 1 національному) програма "Особливий погляд"
По ТРК Ера - "Ультра. Тема" (тут розказується що роблять свободівці в різних міських радах)
===================
Пані Олено! Не знаєте звідки у них гроші на все це? Адже цього не можуть дозволити собі навіть небідні БЮТ і Фронт Змін!
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska at 2011-03-22 10:24 (UTC) (Посилання)

Re: Питання до Оленки

Не знаю. Я телевізор майже не дивлюся, а рахувати чужі гроші взагалі не схильна. Сам Тягнибок завжди каже, що партію фінансують підприємці-симпатики.
(Анонімно) at 2011-03-22 11:00 (UTC) (Посилання)

Re: Питання до Оленки

а ви знаєте скільки коштує хвилина реклами по тим каналам? Чи й не хочете знати?
(Анонімно) at 2011-03-22 12:43 (UTC) (Посилання)

Re: Питання до Оленки

Теж цікаво. Скажімо, ну кого... ну, наприклад статки пана Ярославцева мене ніскільки не цікавлять - то його особиста справа. А от статки Тягнибока, "тимошенко", яценюка мене, як виборця, дуже цікавлять. Вони самі обрали політику - назвався грибом - лізь у кошик.
kostyantyn1979
kostyantyn1979 at 2011-03-22 14:36 (UTC) (Посилання)
Сіверодонецьк однозначно. Ві річки. А не Северо- й не Сєверо...
derschwarzetod
derschwarzetod at 2011-03-22 23:21 (UTC) (Посилання)
Кина не будет.

Манифест написан полоумными, которые бьются за свою личную грядку фасоли с армией Ирода. "Продайте державні маєтки" - это петросянщина.

ВФЯ, ВР и местные советы нелегитимны. А потом все остальное.
Previous Entry  Next Entry