Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

Чи стежила Тимошенко за Кисельовим?

"Мене у цій ситуації стривожило ось що: в Україні, як виявляється, стежать за журналістами. Адже те, що Юлія Тимошенко заявила у прямому ефірі, що вона знає, куди ходив Кисельов, де він був у цей день, на цю годину, означає, що за Кисельовим стежать. А якщо в країні стежать за журналістом політики, звідки би вони не були - від влади чи з опозиції - це викликає однакову величезну тривогу", - заявила пані Герман".

Коли у мене топтуни три доби під вікнами стирчали, то це нічого... Але я зараз не про те.
Те, що Тимошенко знає, де був Кисельов, НЕ означає, що за ним стежать.
По-перше, публічні люди не можуть сховатися, їх всі впізнають в обличчя, і кожен їхній крок, якщо він становить певну цікавість, стає відомим. Дуже імовірно, що хтось, хто має зв’язки з Тимошенко або її найближчим оточенням, просто побачив, як Кисельов заходить до офісу Богословської, і повідомив про це Юлі.

По-друге, Тимошенко зараз не при владі, і становище її доволі важке. Невже вона в змозі, якби й захотіла, організувати стеження за всіма відомими журналістами? І з якою метою?

По-третє, навіть якщо йдеться про стеження саме за Кисельовим і лише у той день, коли Тимошенко запросили на його передачу - теж не складається. З якою метою вона могла стежити за Кисельовим? Заздалегідь здогадалась, що за годину до передачі він піде до офісу Богословської? Це неможливо. А якби він вів переговори з нею телефоном - Тимошенко посилалась би на запис телефонної розмови? Ото була б для неї ганьба :) А якби він взагалі домовлявся про щось через посередників? Чи завчасно, тиждень тому?

Отже, аж поки не станеться дива і регіонали не підтримають наш законопроект, у їхні наміри захищати журналістів я не повірю.

Tags: герман, журналістика, тимошенко
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 55 comments