Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

Ідіотські запитання Президенту

via olesyk i alex_glbr (спасибі їм) прийшла до мене така інформація.
Ось тут пропонується поставити своє питання Президенту України. На найбільш популярні питання, які підтримає своїми голосами велика кількість людей, Президент відповідатиме під час прес-конференції, що відбудеться за 3 дні.

Полазьте хоча б тут і подивіться, які питання ставлять наші люди і які вони підтримують більшістю.Якщо прес-служба Ющенка має хоч трохи розуму, він на ці запитання не відповідатиме.
Якщо ж все буде "по-чесному", він відповість щось на кшталт "Поняття не маю" (бо і не зобов’язаний знатися на таких речах), або ще гірше - його підготують, і він віповість, як професійний комп’ютерник, або просто вдало пожартує. І це буде "відповідь Президента на питання, які хвилюють народ".

За таке і подібне безглуздя голосують всі комп’ютерно грамотні офісні працівники (не найдурніші люди, до речі). Це означає, що справжні, важливі питання, на які міг би відповісти Президент, до нього не дійдуть, бо не наберуть великої кількості голосів.

Який висновок має зробити Президент із запитань, що йому ставлять? Що нєфіг питати про щось у народу.
Який висновок маємо зробити ми, праві? Що демократія відживає своє. Вирішувати щось голосуванням - губити свою країну і Націю.
Tags: ющенко
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 72 comments