Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

Міліція продовжує шукати підпалювачів офісу ПР - і знову не там, де треба

15 березня 2011 року у Печерському райвідділку ГУ МВС України в м. Києві відбувся допит активіста мережі "Український студент" Дмитра Білоуса. Допит провадили заступник начальника Печерського райвідділку майор Голоско В.І. та слідчий, старший лейтенант Ялоха В.І. (Цікаво, чому вони - наче ж Цуркан розслідує цю справу).

Офіційно Дмитра викликали свідком по знаменитій справі підпалу офісу Партії регіонів у новорічну ніч, але, згідно з повідомленням прес-служби ВО "Свобода", під час двогодинного допиту цікавились переважно його поглядами, громадською діяльністю та зв’язками у національно-патріотичних колах. Зокрема, питали, чи знає він мене :)

Також слідчих цікавило, чи має відношення мережа "Український студент" до вибухів у Макіївці, підриву пам'ятника Сталіну у Запоріжжі та телефонного "мінування" у Черкасах. А в кабінеті у них висів великий портрет Сталіна і кілька портретів Дзержинського.
Подробиці тут: http://www.svoboda.org.ua/diyalnist/novyny/020234/

P.S. Останнім часом мене все частіше відвідує думка: ну не могли ні ліваки, ні праві, ні навіть менти чи українські спецслужби посилати людей кидати пляшку із горючою сумішшю у вікно першого поверху житлового будинку, ще й у новорічну ніч. Це ж могли людські жертви бути, причому точно не серед чиїхось ідейно-політичних противників, а серед звичайних людей.

Тож здається мені, що сидів у тому офісі дядько із вогнегасником. На всяк випадок :)

Tags: мєнти, репресії, студенти
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 9 comments