Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

Анонси

1. 16 березня приблизно з 9 ранку, за інформацією О.Місюри, який зараз голодує на Банковій за припинення політичних репресій і відставку Могильова, ще кілька активістів громадських організацій мають підтримати його голодування. Також, за словами О.Місюри, цього дня очікується винесення на розгляд ВР постанови про припинення переслідування громадських активістів.

2. 16 березня о 19:00, відбудуться чергові збори Комітету визволення політв’язнів - за адресою м.Київ, Ярославів вал, 9.

3. 17 березня о 12:00, в рамках вшанування лауреатів Шевченківської премії, під стінами Адміністрації Президента, відбудеться акція «Президентські читання», під час якої закличуть Главу держави прочитати твір-переможець цьогорічної Шевченківської премії «Чорний Ворон».
Під час заходу активісти, відомі митці та громадські діячі, а також пересічні кияни прочитають Президенту найкращі уривки улюбленого роману. Крім того, організатори акції передадуть Президенту адресований йому лист-звернення від читачів роману В. Шкляра «Чорний Ворон» з доданим планом-схемою реалізації побажань.

4. 17 березня о 14.00 біля будинку Міністерства соціальної політики по вул. Еспланадній 8/10 з ініціативи Первинної профспілкової організації Всеукраїнської профспілки "Народна солідарність" Публічного акціонерного товариства "Київпроект" відбудеться перший український "пікет порожніх кастрюль" - на знак протесту проти нестримного зростання комунальних цін в умовах нереагування державних органів на незаконну невиплату трудящим заробітної плати, встановленої колективними угодами.

5. 17 березня о 14:30 за адресою Велика Васильківська 43/16 (офіс УРП "Собор") буде прес-конференція з нагоди річниці кримінального переслідування борця з незаконними забудовами Олександра Гудими.

6. 17 березня о 19:00 у кіноклубі МНК (м.Київ, Ярославів вал, 9) відбудеться показ фільму "Сини", в якому розповідається про реальні події в історії ірландського визвольного руху - так званого «голодного страйку» політв'язнів ольстерської тюрми Мейз - героїчної епопеї, що тривала довгих 216 днів і ночей.
Цього разу кіноклуб матиме і благодійний характер, так як під час заходу кожен присутній зможе пожертвувати гроші для українських політв’язнів, які зараз перебувають в Запорізькому СІЗО за знищення погруддя кату українського народу Й.Сталіну.

Tags: анонси
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 12 comments