Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

У Празі відзначили десяту річницю "України без Кучми"

В середу, 9 березня 2011 року в Празі на площі Кінських Посол України в Чеській Республіці Іван Грицак, представники посольства та українська громада в Чехії поклали квіти до підніжжя пам'ятника видатного українського письменника, поета та художника Тараса Шевченка.

Також українськими патріотами була відзначена десята річниця "9 березня 2001 р." - кульмінаційного дня акції "Україна без Кучми", коли в Києві біля пам'ятника Тарасу Шевченкові відбулися сутички між демонстрантами і міліцією, за які 18 членів УНА-УНСО відсиділи по 2-3 роки. Парламентська Асамблея Ради Європи у вересні 2003-го визнала їх політв'язнями. На празькій акції пам'яті Тарасу Шевченку виступив віце-президент Об'єднання "Українська Свобода" Олег Зайнуллін, який пригадав присутнім про 10-річницю "Україна без Кучми", закликав разом побороти сьогоднішній антиукраїнський режим в Україні і розпочати нову акцію "Україна без Януковича". На кінець були процитовані слова Кобзаря: "А щоб збудить хиренну волю...".

В руках учасники тримали національні, червоно-чорні революційні, ВО "Свобода" прапори та плакати із гаслами: "Геть московське сміття: Януковича, Табачника, Могільова!", "Десять років Україна без Кучми". Під час віче присутні скандували традиційне про УНА-УНСО: "Слава Нації - Смерть ворогам!".

Прислав Михайло Федай
Tags: україна без кучми, чехія
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 38 comments