Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

Новини про "тризубівців"

1.Вчора, 10 березня, в Рогатинському районному суді Івано-Франківської області активіста ВО "Тризуб" Степана Бичека засудили на 2 роки позбавлення волі.
59-літній Степан Бичек - в минулому учасник бойових дій в Афганістані, нині тяжко хворіє (цукровий діабет + перенесений інфаркт). Незважаючи на наявність медичних довідок і великої кількості позитивних характеристик, зокрема, від нардепів, йому не замінили покарання на умовний термін.


Оскільки на сайті ВО "Тризуб" не повідомляється, за що саме засудили С.Бичека, я уточнила це питання у активістки "Жіночої січі" Тетяни Тарасенко. Вона каже - за статтею про незаконне володіння зброєю, тобто, за підкинутий "тризубівцям" на Франківщині автомат.

2. Громадська організація "ГРАД" поширила цікавий документ - власноручно написану головним комуністом Запоріжжя Бабуріним заяву до міліції, датовану 28 грудня, коли комуністи ще мали намір приклеїти відпиляну голову Сталіна на місце і збрехати, що ніхто її не пиляв:

"Прошу ОВД по факту попытки повреждения малой архитектурной формы, а именно памятника И. В. Сталину, установленного на территории Запорожского обкома КПУ по адресу: ул. Горького, 133-Б, который имел место 28. XII. 2010 г. в период времени с 16:25 до 16:35, дальнейшее разбирательство и проверку не проводить, уголовного дела не возбуждать, т.к. в сложившейся ситуации разобрались самостоятельно, вмешательство правоохранительных органов не требуется, материальный ущерб не принесен, потерпевшей стороной себя не считаем.
Написано собственноручно Бабурин А.В."


Думаю, що якби через три дні не відбулося підриву, так би все і зійшло на гальмах. Бо провокацію цю влаштували не комуністи. Схоже, їх використали зовнішні сили - так само, як і тризубівців.
Тепер Бабурін вимагає якнайсуворішого покарання для хлопців. І, на жаль, ця його рукописна заява нічого не доводить і ні про що не свідчить: як і кожна людина, він мав право передумати...

Tags: репресії, тризуб
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 19 comments