Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

"Старі друзі"

Жили-були двоє молодих людей. Перший подавав надії у бізнесі і політиці, а другий був охоронцем у його офісі.

Минуло 15 років. Перший так ніким і не став і врешті-решт докотився до роботи "куди пошлють". Другий закінчив семінарію і став доволі відомим священиком.

І ось при першому якось згадують священика отця такого-то. І той видає зневажливу репліку: "Та який він священик, він у мене на охороні стояв!".

Давно помітила: більшість людей запам’ятовують нас такими, якими вперше зустріли. Якогось, скажімо, міністра старі знайомі досі сприймають як худенького і нерішучого хлопчика в окулярах.

Я часто думала, чому люди, що досягли великих успіхів, такі черстві, чому вони відмовляються від старого кола спілкування? А потім зрозуміла: не завжди тільки вони винні.
"Старі друзі", яких у відомих людей чомусь у десятки разів більше, ніж у всіх інших, ляскають їх прилюдно по плечу, чогось від них постійно хочуть і розповідають усім бажаючим, особливо чомусь перед виборами, якими вони були у шкільні роки.

Той, з ким ви не бачилися десять, а то й тридцять років, не бачив, як ви зростали, не бачив ваших успіхів і перемог. Але він пам’ятає, що у школі серед хлопчиків ви були не з найсильніших, і у молодших класах вас часто били, а ви після того плакали. Або, можливо, вам ведмідь на вухо наступив, і з ваших співів реготався весь клас. Або у старших класах ви були весь у прищах і не подобались дівчатам. І щиро думає, що ви такий і досі :)
Tags: філософія і психологія, історії з життя
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 36 comments
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →