Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

Табачник

Зараз у ВР доповідає Табачник. Під радою протестують активісти антитабачної кампанії з гаслами "Міністри - бездарність! Студенти - солідарність! Студенти єдині! Слава Україні!". Також стоїть безініціативного вигляду група підтримки з розтяжкою "Підтримуємо Дмитра Табачника і його реформи!". "Антитабачники" кажуть, що заявку на проведення акції на підтримку Табачника подала молодіжка Партії зелених.

У залі обстановка доволі напружена. Табачник прочитав доповідь і відповідає на питання депутатів. Депутати від опозиції ставлять гострі питання - про закриття українських шкіл, провалену вступну кампанію, платні послуги в освіті і українофобські заяви - типу того, що галичани це лакеї, а Україна не має право на існування.

Табачник каже, що інформація про його провали не відповідає дійсності, що він демократ, а вони націоналісти, які перекручують його цитати, і що негідно полювати на політичні погляди 3-4-річної давнини. Але і не думає сказати, що зараз він їх змінив :)

А.Парубій вигукував щось з місця, і Мартинюк обізвав його "салагою". Його примусили вибачитись і поставили на голосування питання про відсторонення його від головування на 2 дні, але це не пройшло.

А. Парубій зареєстрував запит до уряду про зняття Табачника з посади у зв'язку з його політичними і соціальними поглядами, як людини, що діє проти інтересів України, але за це проголосували лише 55 депутатів.
Tags: верховна рада, депутати, табачник
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 30 comments