Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

Хроніка репресій

1. Лідеру КУПР Сергію Мельниченку пред’явлене звинувачення за ст. 28 КК (Вчинення злочину групою осіб, групою осіб за попередньою змовою, організованою групою або злочинною організацією ) і ст. 194 ч.1 КК (Умисне знищення або пошкодження чужого майна, що заподіяло шкоду у великих розмірах). Пишуть, що це в сукупності передбачає покарання до 15 років.
Мельниченку інкримінують створення злочинної групи, яка під час акцій протесту підприємців завдала збитків державі у розмірі більше 200 тис. грн.


"З вечора 21 листопада і до 3 грудня 2010 р., реалізуючи свої злочинні наміри, спрямовані на пошкодження чужого майна на Майдані Незалежності, за попередньою змовою з Федчуком Р.Є., Ахтирським О.С., Мандичем А.В, Гаркавенком І.О, Заплаткіним О.В. и Грузиновим В.М., встановили для учасників акції військові намети в кількості 8 штук і туристичні намети в кількості 4 штук, у процесі встановлення яких у шовні простори гранітного покриття були забиті металеві кутники у кількості 132 штуки довжиною 50-60 см", - сказано у постанові про притягнення Мельниченка в якості обвинуваченого.

2. З СІЗО відпустили на свободу Ігоря Гаркавенка. Він близько двох місяців знаходився під вартою за звинуваченням у нібито пошкодженні гранітної плитки, хоча, як свідчать його знайомі, під час встановлення наметів його у містечку не було взагалі (був у Харкові).
Районний суд подовжив йому термін утримання під вартою ще на 2 місяці, але апеляційний суд скасував це рішення.
3. Лист від мого адвоката Сидора Кізіна, який також захищає ув’язненого Едуарда Андрющенка: "Щойно приiхав iз Запорiжжя наш адвокат Олексiй Ясюнецький - слiдчий вiдмовився допуcтити його до захисту Романа Хмари та надати йому побачення з пiдзахисним.

Крiм цього, по всiх ув'язнених за пам’ятник Сталiну закрили справу за статтею "Хулiганство". Справу закрили, оскiльки всi пiдзахиснi мали умисел не на вчинення хулiганських дiй, а на руйнування пам’ятника Сталiну.
Цiєю ж постановою порушено нову справу по iншiй статтi - "Умисне пошкодження майна у великих розмiрах".

Разом з тим, запобiжний захiд у зв’язку iз закриттям кримiнальноi cправи не скасований, хлопцi продовжують перебувати в СІЗО по закритiй кримiнальнiй справi".

Tags: запоріжжя, купр, репресії, тризуб
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 5 comments