Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

Запорізьким політв’язням "світить" від 3 до 10 років

Інформація від адвоката Едуарда Андрющенка Івана Васильовича Аделева.

Досі хлопцям, що спиляли голову пам’ятнику Сталіна, інкримінували "стандартну" статтю 296 ч.2 - "Групове хуліганство". Тепер слідство закінчене, і статтю перекваліфікували на 194 ч. 2 - "Умисне знищення або пошкодження майна, вчинене шляхом підпалу, вибуху чи іншим загальнонебезпечним способом, або заподіяло майнову шкоду в особливо великих розмірах, або спричинило загибель людей чи інші тяжкі наслідки". За це "світить" від трьох до десяти років.

Перекваліфікування статті на більш тяжку добилися місцеві комуністи, які раптом вп’ятеро підняли вартість пам’ятника Сталіну. Спочатку він у них коштував 69 тис. грн., а зараз вже став коштувати більше 350.

Едуардові Андрющенку, як і раніше, інкримінують те, що він показав хлопцям, де знаходиться пам’ятник.

Додам від себе: зрозуміло, що за цією статтею треба судити терористів за спробу підриву нафтопереробного заводу, а не за пошкодження незаконно встановленої "малої архітектурної форми" (так офіційно значиться пам’ятник Сталіну).

Ну що ж, прийдемо до влади і виставимо кожному з них зустрічний рахунок - за побиття людей, шкоду здоров’ю, незаконно встановлену МАФ... Все в межах закону, звісно. І хай тоді не кажуть про політичні репресії.
Це стосується силовиків і чиновників. А КПУ першого ж дня прирівняти до фашистів і розпустити. А що - вони ж поставили пам’ятник масовому вбивці - значить, самі в цьому розписалися.

Tags: бєспрєдєл, запоріжжя, пам'ятник, репресії
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 74 comments