Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

Сьогоднішній день

Закрутилася сьогодні зовсім з підготовкою завтрашнього круглого столу "Журналісти і міліція" (хто ще раптом не знає - ЗАПРОШУЮ ВСІХ, особливо журналістів! Всі подробиці тут: http://bilozerska.livejournal.com/396615.html) і не пішла через це на студентську акцію "Проти деградації освіти". Тому моїх фоток сьогодні нема, але є гарний фоторепортаж тут:
Частина 1 Частина 2 Частина 3

У процесі підготовки до круглого столу раптом Мустафа Найєм запросив мене на сьогоднішній Інтернет-ефір, присвячений річниці перебування при владі Януковича. А я так закрутилася, що про цей ефір взагалі нічого не чула. Не знала ні формату, нічого. Приходжу, ставлять мене перед камерою, і треба хвилину розповідати про те, що для тебе означав цей перший рік Януковича (для мене - зрозуміло що: два обшуки, п’ять походів на допити і безперервне висвітлення політичних репресій, так я в камеру і сказала).

А далі треба було сідати за стіл і спілкуватися з п’ятьма дядьками, серед яких були Мустафа, Євген Іхельзон і Олександр Чаленко. Дякую їм щиро за те, що мене запросили. Хоча й підозрюю, що запросили з метою поприколюватися з дівчинки-блогерші-екстремістки, яка на всю країну проголошуватиме у прямому ефірі якусь маячню, яку, в уяві українофобів, завжди кажуть бандерівці. Гадаю, їм це не вдалося (хоча судити не мені), але, як побічний ефект, я виглядала трохи більш ліберальною, ніж зазвичай буваю :)

Коротше, перший досвід подібного спілкування мені сподобався. Якщо запросять ще, з радістю піду.
Маю вже відео, але неякісне (друзі зняли мобілкою з екрану), якщо не з’явиться ніде краще, - викладу.
(фото з твіттера @medianext-ua)

Але головна подія дня для мене - не студентські протести, яких я не бачила, і не власний досвід у прямому ефірі, а те, що суд відправив Олександра Володарського на рік у колонію.
http://www.telekritika.ua/news/2011-02-28/60670
Те, що він зробив (імітував удвох з дівчиною статевий акт біля Верховної Ради), - неприпустимо. І він лівак, а я до ліваків ставлюся з упередженням. Але він за це вже відсидів півтора місяці у СІЗО, звідки вийшов на підписку тільки завдяки тому, що серйозно захворів.

Якби особисто я була суддею, я б із чистою совістю дала йому за це 15 діб і добрячий штраф. Думаю, цього вистачило б, більше він би так не робив. Але на рік у колонію, хоч і передбачена у нас тюрма за такі дії - це занадто. От щось мені підказує, що рік і більше тому покарання було б значно м’якшим.
Tags: журналістика, круглий стіл, репресії, я
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 48 comments