Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

Як відмічали річницю правління Януковича (фото, відео)

Коротеньке відео з Майдану:

http://www.youtube.com/watch?v=LezIVASwOU8


"Порядок у владі - спокій в країні!". При Ющенку нічого не підривали, не погрожували вибухами і не саджали політичних активістів.


На Банковій теж були "януковичі"

Який, перепрошую, поганий смак треба мати, щоб влаштувати оту показуху - у мороз, під снігом за гроші зігнати людей з прапорами дивитися на екран з Президентом - передачу, яку показували, якщо не помиляюся, сім телеканалів. Хіба не можна було людям подивитися це вдома? Я ще розумію, якби особисто Президент вийшов на ту сцену і відповідав на питання, які перед тим поставили б люди. А так - показуха, та й годі.
Навіть за радянських часів, коли збирали людей на мітинги, перед ними виступала все-таки людина, а не зображення на екрані.

Людей, які вийшли проти Януковича, та їхні гасла ви побачите на фото - нема тут про що особливо писати.


У Києві все обійшлося, наскільки мені відомо, мирно. А у Львові свободівців, які влаштували флешмоб "Рік у ярмі", менти в цивільному поклали на землю і вдягли на них наручники, чим довели, що влада Януковича - це все-таки не ярмо. Це наручники.
Фото зі Львова тут: http://tyzhden.ua/News/17740
Відео: http://www.youtube.com/watch?v=tefnFvnA5sk


У Сумах же опозиціонери влаштували "Парад обіцянок Віктора Януковича". Вони, зокрема, принесли з собою фігуру Президента у повний зріст, і мали намір закидати її яйцями. Про те, що відбулося далі, пише голова Сумської ОО Молодого Народного Руху Андрій Рибалко:

"25 лютого в Сумах члени Молодого Народного Руху зібралися для проведення театралізованого дійства "Парад невиконаних обіцянок".
Серед його учасників були персонажі, що символізували пункти передвиборчої програми В. Януковича: хлопець з Податковим кодексом (Податкові канікули для малого бізнесу на 5 років), дівчина у вишиванці з портретом Д. Табачника (Відродження та розвиток української культури), хлопець із великою запальничкою (Дешевий російський газ), юнак в камуфляжі (Перехід на контрактну армію вже з 2011 року), пенсіонер (Мінімальна пенсія 1200 грн. вже у 2011 році) та інші.

Учасники акції планували пройти ходою по вул. Соборній до Сумської ОДА, де дійство мало продовжитися киданням яєць в макет Януковича в повний зріст. Несподівано кілька прихильників регіоналів, за бездіяльності міліції викрали макет. Що більш обурливо, міліція навіть заважала наздоганяти грабіжників. В ході сутичок між прихильниками і противниками Президента Віктор Янукович (вірніше його макет) був вщент розламаний і реставрації не підлягав. На зауваження організаторів акції працівники правоохоронних органів не реагували.

Акція продовжувалася і молодь рушила центральною вулицею Сум до облдержадміністрації. Але вхід до площі Незалежності був перекритий молодими людьми "регіональної" зовнішності та легковими автомобілями, які зазвичай там заборонено паркувати. Учасникам "Параду" довелося проривати цей кордон. Зважаючи, що в ході сутичок був втрачений макет Януковича та частина атрибутів театралізованих персонажів, акція завершилася коротким мітингом і виставленням оцінки Віктору Януковичу.
Оцінка передбачувана - "2".

Фото: http://www.dancor.sumy.ua/news/newsline/62220
Відео: http://www.youtube.com/watch?v=AGjPI93OA_I

Tags: львів, майдан, суми, янукович
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 22 comments