Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

Дві річниці

55 років тому, 25 лютого 1956 р., перший секретар Центрального комітету Комуністичної партії Радянського Союзу, тобто лідер держави і голова компартії, Микита Хрущов зачитав на з’їзді КПРС знамениту доповідь про розвінчання культу особи Сталіна. Рішення того з’їзду скасовані ніколи не були.

Більше ніж через 50 років запорізькі ренегати, відступники від ідей комунізму, задля нагнітання вигідного сусідній державі протистояння у суспільстві незаконно встановили біля свого офісу пам’ятник масовому убивці багатьох народів Сталіну.

Молоді хлопці, які вжили заходів, аби на нашій землі не стояв такий пам’ятник, зараз сидять у СІЗО.

Але сьогодні ми відмічаємо не тільки цю дату, але й річницю перебування при владі Президента України Віктора Януковича. Того самого, за правління якого люди, незгодні з існуванням пам’ятників масовим убивцям, сидять у СІЗО.

З цього приводу люди креативлять :) На Майдані до річниці інавгурації планується акція "День жалоби", збираюся піти подивитись.

Крім цього, прибула мені розсилка про те, що на честь першої річниці перебування при владі режиму Януковича було розпочато всеукраїнську громадянську кампанію «Ми всі».
"До «Ми всі», - сказано у релізі, - входять жителі України по обидва береги Дніпра, різних віросповідань, ідеологій, достатку – яких об’єднує одне – небажання бачити при владі антинародний режим Януковича та підлеглих йому корумпованих антиукраїнських чиновників.

Стартом кампанії було розповсюдження наліпок: «Наша страна заражена страшным вирусом — Януко-ВИЧ».


Tags: пам'ятник, янукович
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 30 comments
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →