Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

КУН захищає політв’язнів (фото, відео)

Сьогодні, 23 лютого, активісти Конгресу Українських Націоналістів пікетували головне управління МВС у м. Києві. Це було частиною всеукраїнської акції проти політичних репресій - також сьогодні КУНівці пікетували обласні управління міліції у Києві, Чернівцях, Львові, Івано-Франківську, Чернігові, Запоріжжі, Луганську, Херсоні. В Ужгороді та Рівному, згідно з повідомленням прес-служби КУН, такі пікети заборонила влада.

(Вочевидь, побоялись, що в цих західноукраїнських містах вони можуть бути дуже вже багатолюдними).

КУНівці тримали плакати: «Людина, її життя і здоров'я, честь і гідність, недоторканність і безпека визнаються в Україні найвищою соціальною цінністю» (ст.3 Конституції України), "Свободу політв’язням!" "Кати в погонах МВС - духовні онуки катів України: Троцького, Сталіна, Берії, комістарів РККА, ЧК, МГБ, КГБ", а також плакати, які висміювали святкування "Дня радянської армії" : "В.Ленин, 25 лютого 1918 року: "Мучительно-позорные сообщения об отказе полков сохранять позиции, об отказе защищать даже нарвскую линию, неисполнение приказа уничтожить все и вся при отступлении, не говорим уже о бегстве, хаосе, безрукости, беспомощности, разгильдяйстве - вот, что мы видим сейчас". Були і плакати простішого змісту: "23-лютого - день захвата цистерны со спиртом" :)
Скандували "Свободу політв’язням!".

Голова КУН Степан Брацюнь зачитав лист до міністра внутрішніх справ Могильова з вимогою ретельно перевірити інформацію про катування затриманих націоналістів і в разі її підтвердження покарати винних працівників міліції.

"Ми бачимо сьогодні першу річницю правління президента Януковича", - сказав він. Згадав і про Чорноморський флот, і про інші антиукраїнські дії нової влади, і про її намагання виставити націоналістів терористами.

Звернення до Могильова Степан Брацюнь і Євген Лупаков передали до міліцейського главку.


Виступає голова Секретаріату КУН Володимир Манькоhttp://www.youtube.com/watch?v=B7Lf_yKIGdo

Tags: кун, мєнти, репресії
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 10 comments