Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

Соціал-націоналісти пошкодили пам’ятник Леніну у Борисполі"Соціал-Національна Асамблея, - сказано на їхньому сайті, - послідовно виступала та виступає за демонтаж пам’ятників комуністичним ідолам і не словом, а ділом доклалася до їх усунення із території України. Сьогодні, 22 лютого, бійці організації “Патріот України” розпочали процес демонтажу пам’ятника Леніну в місті Борисполь, що стояв у центрі міста, згідно указу Президента України (від 28.03.2007 № 250/2007 ). Також, Соціал-Національна Асамблея вимагає від Бориспольської міської ради демонтувати пам’ятник Леніну повністю.
Дана акція є акцією солідарності із політв’язнями, більшість яких зараз перебуває у Запорізькому СІЗО за сфабрикованими звинуваченнями у підриві пам’ятника Сталіна у цьому місті. Політв’язням — свободу! Комуністичні ідоли — на смітник!
Слава Україні!
Героям Слава!".


Якщо подумати, то Ленін, як державний діяч, що встановив у Росії криваву диктатуру, є ворогом демократії. Чому ж демонтують його не демократи, а соціал-націоналісти? Чому цим доводиться займатися їм, а не владі?
Не цій, звичайно.UPD: Нові якісні фото і відео тут.

Tags: пам'ятник, патріот україни
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 41 comments