Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

Територія української мови (фото, відео)

Сьогодні, 21 лютого, у всесвітній день рідної мови, хлопці і дівчата з "Молодого руху" провели у парку Шевченка захід під назвою "Територія української мови".

Людей, на жаль, було мало - десь півтора десятки. Тримали власноруч намальовані плакати - "Українською прикольніше!", "Поверніть українську мову в ефір!", "Спілкуйся українською, бо ти того вартий!" та інші. Найкреативнішим був плакат "Мені щастить, коли я шукаю українською" з натяком на пошук у Google.

Поклали квіти до пам’ятника Тарасу. Підкреслили, що найкращим засобом захисту рідної мови є постійне спілкування нею. Письменник Сергій Пантюк виступив з ініціативою створення команди, яка займалася б лише моніторингом порушень у сфері мовного законодавства і юридично-пропагандистським реагуванням на них, і прочитав свого вірша "Елегія про мапу".

Тим, хто читав вірші (а один хлопчина замість вірша розповів анекдот про галичан і Путіна) дарували книжки, зокрема, зібрання праць В’ячеслава Чорновола.

Пізніше хлопці і дівчата мали намір з цими плакатами піти в гості до Табачника, де той збирався провести зустріч з молоддю. Але на цій акції я вже не змогла бути.Цей плакат - як мова язик "утискає" - не має прямого відношення до цієї акції, сфоткала, коли йшла додому


Лінк на це відео: http://www.youtube.com/watch?v=yP6pXhonLmU

Tags: мова, молодь
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 10 comments